Polska, brakteat guziczkowy, początek XIV w.

Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 17-04-2014 20:37:00
102357
Opis: Polska - Krakowskie, brakteat guziczkowy, początek XIV w., Gwiazda sześciopromienna na półksiężycu
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.22 g
Literatura: Przyłęk 50

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 249

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  230 zł