Polska, brakteat guziczkowy, 2. połowa XIII w.

Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 17-04-2014 20:35:30
102341
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XIII-XIV wieku, brakteat guziczkowy, 2. połowa XIII w., Krzyż o lekko rozszerzanych ramionach, w kątach gwiazda sześciopromienna i półksiężyc
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.24 g
Literatura: Paszkiewicz Prusy E3.5

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 420

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  210 zł
4)  170 zł
5)  150 zł