Polska, półtorak koronny, 1615
Trojaki, grosze i półtoraki XVI - XVII wiek
Cena wylicytowana: 780 zł
57746
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, półtorak koronny, 1615, Bydgoszcz |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 2089
1) 780 zł
2) 780 zł
3) 160 zł
min |