Polska, półtorak koronny, 1615

Trojaki, grosze i półtoraki XVI - XVII wiek

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2012 21:39:00
57746
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, półtorak koronny, 1615, Bydgoszcz
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 2089

1)  780 zł
2)  780 zł
3)  160 zł