Polska, trojak, 1622

Trojaki, grosze i półtoraki XVI - XVII wiek
Polska, trojak, 1622

Polska, trojak, 1622

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2012 20:34:00
57626
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1622, Kraków
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny, złota patyna
Literatura: Iger K.22.1.a

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 5205

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  130 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  80 zł
8)  65 zł