Polska, trojak, 1622
Trojaki, grosze i półtoraki XVI - XVII wiek
Polska, trojak, 1622
Cena wylicytowana: 175 zł
57626
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1622, Kraków |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
ładny, złota patyna |
Iger K.22.1.a |
Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 5205
1) 175 zł
2) 170 zł
3) 130 zł
4) 110 zł
5) 100 zł
6) 95 zł
7) 80 zł
8) 65 zł
min |