Polska, grosz, 1607

Trojaki, grosze i półtoraki XVI - XVII wiek
Polska, grosz, 1607

Polska, grosz, 1607

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2012 21:36:00
57742
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, grosz, 1607, Kraków
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 1033

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  50 zł
4)  44 zł