Polska, grosz, 1607
Trojaki, grosze i półtoraki XVI - XVII wiek
Polska, grosz, 1607
Cena wylicytowana: 110 zł
57742
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, grosz, 1607, Kraków |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 1033
1) 110 zł
2) 105 zł
3) 50 zł
4) 44 zł
min |