pokaż wszystko
Ordery i odznaczenia polskie
Rozpoczęcie: 27-05-2013 17:30
Zakończenie: 06-06-2013 20:30 ÷ 21:34
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, plakietka MŁODZIEŻ SODALICYJNA, 1938
101775
sygnatura W. BUSZEK LWÓW

60 zł

szac. 100 zł

1116 wyświetleń

1 zakończona
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie, 1905
101777
niesygnowany

60 zł

szac. 100 zł

448 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 300. letnia Rocznica Unii Lubelskiej pomiędzy  Polską i Litwą, 1869
101796
medalion niesygnowany, późniejszy odlew

60 zł

szac. 100 zł

728 wyświetleń

1 zakończona
Polska, znaczek SPOŁEM XXI Zjazd 1933 Kielce i znaczek Rzemieślniczej Wystawy w Łodzi 1936
80251
zapięcie na szpilke

55 zł

szac. 50 zł

426 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Polska Golgota Wschodu, 2000
101793

55 zł

szac. 50 zł

799 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Pierwszy Zjazd Śpiewaków Polskich, 1913
101763
sygnowana R - E, plakietka na długiej szpilce

48 zł

szac. 80 zł

726 wyświetleń

1 zakończona
Polska, Matka i Serce Syna, 1991
101799

42 zł

szac. 50 zł

1051 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, medal z okazji 100. rocznicy urodzin Wilhelma I i medalik o tematyce religijnej
101803

42 zł

szac. 50 zł

1307 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal Za I Bieg Sztafetowy Polskiego Radia, Raszyn-Warszawa 4 IV 1937
80253
niesygnowany

34 zł

szac. 50 zł

805 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medale Polskiego Towarzystwa Wioślarskiego
80225
na stronie odwrotnej data 31 V 1936

32 zł

szac. 50 zł

1459 wyświetleń

5 zakończona