Ordery i odznaczenia polskie
Rozpoczęcie: 27-05-2013 17:30
Zakończenie: 06-06-2013 20:30 ÷ 21:34
Zdjęcie |
Opis |
Stan |
Cena |
Ofert |
Do końca |
Polska, Państwowa Odznaka Sportowa klasa I Brązowa wraz z miniaturą
101768
| I- |
90 zł szac. 50 zł
2821 wyświetleń
zakończona |
Polska, odznaka pamiątkowa Ambulatorium Dentystycznego LP 1916, miniaturki odznak: Pożyczka Narodowa 1933, Liga Morska, Liga Mor
101769
| III+ |
500 zł szac. 150 zł
2764 wyświetleń
6 |
zakończona |
Polska, emaliowany znaczek Naczelnego Komitetu Narodowego, emaliowany znaczek POW, wisiorek patriotyczny z emaliowanym herbem z
101770
| III+ |
440 zł szac. 200 zł
2877 wyświetleń
zakończona |
Polska, odznaka kwalifikacyjna Polskiego Związku Narciarskiego, odznaka PKG 1919-1920, odznaka SGSP, znaczek Polska na Szlaku Jó
101771
na stronie odwrotnej odznaki PZN numer 20
| II- |
125 zł szac. 60 zł
2089 wyświetleń
3 |
zakończona |
Polska, plakieta Tow. Przyjaciół Żołnierza Naród Swojemu Obrońcy, znaczek I Zjazd Tow. Lwowskiego Chórów 17-18 maja 1924, znacze
101772
| III |
160 zł szac. 150 zł
2498 wyświetleń
4 |
zakończona |
Polska, medal Na Pamiątkę 900 Lecia Założenia Kościoła na Św Krzyżu, ok. 1906
101773
sygnatura J.CH.
| II |
75 zł szac. 100 zł
481 wyświetleń
zakończona |
Polska, krzyżyki z wyobrażeniem Pana Jezusa na krzyżu
101774
| II |
85 zł szac. 100 zł
1297 wyświetleń
3 |
zakończona |
Polska, plakietka MŁODZIEŻ SODALICYJNA, 1938
101775
sygnatura W. BUSZEK LWÓW
| III+ |
60 zł szac. 100 zł
1116 wyświetleń
zakończona |
Polska, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską
101776
| II |
380 zł szac. 200 zł
5520 wyświetleń
3 |
zakończona |
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie, 1905
101777
niesygnowany
| III |
60 zł szac. 100 zł
448 wyświetleń
zakończona |