Polska, medal Za I Bieg Sztafetowy Polskiego Radia, Raszyn-Warszawa 4 IV 1937

Ordery i odznaczenia polskie

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2013 20:51:00
80253
Opis: Polska - do 1945, medal Za I Bieg Sztafetowy Polskiego Radia, Raszyn-Warszawa 4 IV 1937, niesygnowany
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 30 mm, na awersie drobne grafitti

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 806

1)  34 zł
2)  32 zł