pokaż wszystko
Ordery i odznaczenia polskie
Rozpoczęcie: 27-05-2013 17:30
Zakończenie: 06-06-2013 20:30 ÷ 21:34
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medal Na Pamiątkę 900 Lecia Założenia Kościoła na Św Krzyżu, ok. 1906
101773
sygnatura J.CH.

75 zł

szac. 100 zł

480 wyświetleń

2 zakończona
Polska, krzyżyki z wyobrażeniem Pana Jezusa na krzyżu
101774

85 zł

szac. 100 zł

1296 wyświetleń

3 zakończona
Polska, plakietka MŁODZIEŻ SODALICYJNA, 1938
101775
sygnatura W. BUSZEK LWÓW

60 zł

szac. 100 zł

1116 wyświetleń

1 zakończona
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie, 1905
101777
niesygnowany

60 zł

szac. 100 zł

447 wyświetleń

1 zakończona
Polska, ażurowy medalik z uszkiem Cześć Najświętszemu Sakramentowi, broszka PRO CHRISTO ET PATRIA, znaczek PRZYJDŹ KRÓLESTWO TWO
101778

130 zł

szac. 100 zł

2835 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914
101791
sygnowany A Żakar

start 60 zł

558 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 900. Rocznica Koronacji Bolesława Chrobrego,, 1924
101792
medal autorstwa J. Wysockiego

start 90 zł

370 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Matka i Serce Syna, 1991
101799

42 zł

szac. 50 zł

1045 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Polska Golgota Wschodu, 2000
101793

55 zł

szac. 50 zł

798 wyświetleń

2 zakończona
Litwa, Wielki Książe Witold, 1930
101800

65 zł

szac. 100 zł

1118 wyświetleń

2 zakończona