Polska, grosz, 1623

Trojaki, grosze i półtoraki XVI - XVII wiek
Polska, grosz, 1623

Polska, grosz, 1623

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2012 21:26:00
57731
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, grosz, 1623, Bydgoszcz
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 638

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  42 zł