Polska, grosz, 1623
Trojaki, grosze i półtoraki XVI - XVII wiek
Polska, grosz, 1623
Cena wylicytowana: 130 zł
57731
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, grosz, 1623, Bydgoszcz |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 638
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 42 zł
min |