Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  MONETY ZAGRANICZNE  NIEMCY  Saksonia
844 Saksonia / Jan Fryderyk I i Jerzy 1532-1539
talar (Guldengroschen) 1537, Annaberg; Dav. 9721, Keilitz 128, Schnee 72; srebro 29.02 g; delikatna patyna, przyzwoicie zachowany
2 000 zł
1 900 zł
845 Saksonia / Jan Fryderyk I i Maurycy 1541-1547
talar 1545, Annaberg; Dav. 9730, Keilitz 187, Schnee 108, Engelhardt 210; srebro 28.91 g; przyzwoity stan zachowania
2 000 zł
0 zł
846 Saksonia / August 1553-1586
talar 1566, Schneeberg; Dav. 9793, Keilitz/Kahnt 51, Schnee 707; srebro 28.50 g; rzadki
3 000 zł
0 zł
847 Saksonia / Jan Jerzy I 1615-1656
podskarbiówka z lat 1611-1656; Aw: Gryf i napis wokoło VIRTVTE DVCE COMITE FORTVNA; Rw: Słońce nad drzewkiem, wokoło napis FLOREB MVS PROSPICIENT DEO; ciemna patyna
500 zł
0 zł