Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  MONETY ZAGRANICZNE  WIELKA BRYTANIA
887 WIELKA BRYTANIA / Karol II 1660-1685
korona 1664; Aw: Popiersie w prawo i napis; Rw: Cztery tarcze herbowe, wokoło napis; Dav. 3775, Seaby 3355; srebro 29.75 g; ciemna patyna
2 000 zł
1 900 zł
888 WIELKA BRYTANIA / Elżbieta II od 1952
5 funtów 2002, Royal Mint; wybite na 50-lecie panowania królowej; Seaby 4555, KM 1024b, Fr. 456a; złoto 40.24 g; nakład 5502 szt, moneta wybita stemplem lustrzanym, w..
8 000 zł
8 500 zł