Aukcja nr 63

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016
873 AUSTRIA / Rudolf II 1576-1612
talar 1585, Budweis; Dav. 8080, Voglh. 93/II, Dietiker 379, Halacka Typ 423; srebro 28.79 g, małe uszkodzenie na obrzeżu, ale przyzwoity stan zachowania
1 000 zł
3 400 zł
874 AUSTRIA / Rudolf II 1576-1612
talar 1603, Ensisheim; Voglh. 95/I (ale nie notuje tego typu popiersia z datą), Dav. 3033; srebro 28.30 g, nieco podrapany portret, ale przyzwoity stan zachowania, rz..
750 zł
1 100 zł