Aukcja nr 6

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  MEDALE  Pomorze
medal sygnowany W.Kullrich, Berlin, wybity w 1860 na pamiątkę nadania prawmiejskich Tczewowi, Aw: .. medal sygnowany W.Kullrich, Berlin, wybity w 1860 na pamiątkę nadania prawmiejskich Tczewowi, Aw: ..
405 Pomorze
medal sygnowany W.Kullrich, Berlin, wybity w 1860 na pamiątkę nadania prawmiejskich Tczewowi, Aw: Postać księcia pomorskiego Sambora z tarczą z gryfempomorskim w jedn..
60 zł
85 zł