Aukcja nr 6

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  MEDALE
404 Polska
plakieta jednostronna, Fryderyk Chopin, mennica warszawska, srebro 26 x 40 mm
20 zł
18 zł
medal sygnowany W.Kullrich, Berlin, wybity w 1860 na pamiątkę nadania prawmiejskich Tczewowi, Aw: .. medal sygnowany W.Kullrich, Berlin, wybity w 1860 na pamiątkę nadania prawmiejskich Tczewowi, Aw: ..
405 Pomorze
medal sygnowany W.Kullrich, Berlin, wybity w 1860 na pamiątkę nadania prawmiejskich Tczewowi, Aw: Postać księcia pomorskiego Sambora z tarczą z gryfempomorskim w jedn..
60 zł
85 zł
tłok pieczętny, Legnica. Siedząca na tronie postać w tiarze na głowie, z kluczemw dłoni, druga dło..
406 Śląsk
tłok pieczętny, Legnica. Siedząca na tronie postać w tiarze na głowie, z kluczemw dłoni, druga dłoń wzniesiona do góry, niżej klęcząca postać, po bokach herby:skrzyżo..
200 zł
380 zł
medal niesygnowany wybity w 1786 r. we Wrocławiu z okazji hołdu StanówŚląskich królowi Fryderykowi.. medal niesygnowany wybity w 1786 r. we Wrocławiu z okazji hołdu StanówŚląskich królowi Fryderykowi..
407 Śląsk
medal niesygnowany wybity w 1786 r. we Wrocławiu z okazji hołdu StanówŚląskich królowi Fryderykowi Wilhelmowi II, Aw: Monogram Fryderyka Wilhel-ma, Rw: Wąż oplatający..
120 zł
medal odlewany i cyzelowany na pamiątkę zaślubin księcia Karola Lotaryńskiegoi Eleonory Marii, sio.. medal odlewany i cyzelowany na pamiątkę zaślubin księcia Karola Lotaryńskiegoi Eleonory Marii, sio..
408 Austria
medal odlewany i cyzelowany na pamiątkę zaślubin księcia Karola Lotaryńskiegoi Eleonory Marii, siostry cesarza Leopolda I i wdowy po królu polskim MichaleKorybucie Wi..
2 200 zł
1 760 zł
medal śrubowy niesygnowany (medalier Abraham Remshard z Augsburga) nawypędzenie protestantów z Sal.. medal śrubowy niesygnowany (medalier Abraham Remshard z Augsburga) nawypędzenie protestantów z Sal..
409 Austria
medal śrubowy niesygnowany (medalier Abraham Remshard z Augsburga) nawypędzenie protestantów z Salzburga, Aw: Grupa emigrantów na tle gór, nad nimiChrystus w obłokach..
5 000 zł
410 Austria
medal sygnowany C.Radnitzky, poświęcony baronowi Carlowi von Scheuchens-tuel 1864 r, Aw: Głowa i wokół napis, Rw: W ozdobnym kartuszu herb barona inapis: DEM TREUEN F..
80 zł
medal sygnowany R. Neuberger, wybity w 1899 r dla uczczenia 10. rocznicybudowy Niemieckiego Teatru.. medal sygnowany R. Neuberger, wybity w 1899 r dla uczczenia 10. rocznicybudowy Niemieckiego Teatru..
411 Austria
medal sygnowany R. Neuberger, wybity w 1899 r dla uczczenia 10. rocznicybudowy Niemieckiego Teatru Ludowego w Wiedniu, Aw: Popiersie i napis:LUDWIG ANZENGRUBER oraz d..
100 zł
jednostronny medal sygnowany F. Mazura, Aw: Żołnierz na koniu przed grobamizabitych towarzyszy bro..
412 Austria
jednostronny medal sygnowany F. Mazura, Aw: Żołnierz na koniu przed grobamizabitych towarzyszy broni, wokół napis: FÜR DIE GRABSTÄTTEN DERGEFALLENEN HELDEN VON 1914-L..
40 zł
medal sygnowany A.M.S.V. (Anna Maria St-Urbain) wybity w 1755 r. z okazjiwzniesienia w Nancy pomni.. medal sygnowany A.M.S.V. (Anna Maria St-Urbain) wybity w 1755 r. z okazjiwzniesienia w Nancy pomni..
413 FRANCJA
medal sygnowany A.M.S.V. (Anna Maria St-Urbain) wybity w 1755 r. z okazjiwzniesienia w Nancy pomnika Ludwika XV, Aw: Popiersie Stanisława Leszczyńs-kiego i wokół napi..
80 zł
medal sygnowany De Puymaurin i Depaulis wybity w 1822 r. z okazji wystawysztuki egipskiej i grecki.. medal sygnowany De Puymaurin i Depaulis wybity w 1822 r. z okazji wystawysztuki egipskiej i grecki..
414 FRANCJA
medal sygnowany De Puymaurin i Depaulis wybity w 1822 r. z okazji wystawysztuki egipskiej i greckiej, Aw: Głowa króla Ludwika XVIII i wokół napis, Rw:Posąg Wenus z Mi..
50 zł
46 zł
medal sygnowany N.V. Swinderen, wybity w 1738 r. z okazji 25. rocznicy zawarciaPokoju Utrechtskieg.. medal sygnowany N.V. Swinderen, wybity w 1738 r. z okazji 25. rocznicy zawarciaPokoju Utrechtskieg..
415 HOLANDIA
medal sygnowany N.V. Swinderen, wybity w 1738 r. z okazji 25. rocznicy zawarciaPokoju Utrechtskiego, Aw: Siedem ukoronowanych tarcz herbowych i wokół napis,Rw: Person..
1 500 zł
1 200 zł
medal niedatowany, sygnowany S.D. (Sebastian Dadler- z okresu pobytu na dworzesaskim, prawdopodobn.. medal niedatowany, sygnowany S.D. (Sebastian Dadler- z okresu pobytu na dworzesaskim, prawdopodobn..
416 NIEMCY
medal niedatowany, sygnowany S.D. (Sebastian Dadler- z okresu pobytu na dworzesaskim, prawdopodobnie 1628 r.), Aw: Na rozrzuconych trofeach wojennychpersonifikacja Wo..
600 zł
medal sygnowany C.W. (Christian Wermuth) wybity w 1709 r. w Berlinie z okazjizjazdu królów Prus, P.. medal sygnowany C.W. (Christian Wermuth) wybity w 1709 r. w Berlinie z okazjizjazdu królów Prus, P..
417 NIEMCY
medal sygnowany C.W. (Christian Wermuth) wybity w 1709 r. w Berlinie z okazjizjazdu królów Prus, Polski i Danii na chrzest córki króla pruskiego ZofiiWilhelminy, Aw: ..
240 zł
195 zł
medal sygnowany I.ABRAHAM i syn wybity ku czci Mojżesza Mendelssohna,Aw: Popiersie i napis wokoło,.. medal sygnowany I.ABRAHAM i syn wybity ku czci Mojżesza Mendelssohna,Aw: Popiersie i napis wokoło,..
418 NIEMCY
medal sygnowany I.ABRAHAM i syn wybity ku czci Mojżesza Mendelssohna,Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Czaszka i motyl nad którą napis: PHAEDONw odcinku NATUS MDCCXXI..
280 zł
245 zł
medal niesygnowany chrzcielny (XVIII-wieczny), Aw: Nagie dziecko przed trzemaniewiastami personifi.. medal niesygnowany chrzcielny (XVIII-wieczny), Aw: Nagie dziecko przed trzemaniewiastami personifi..
419 NIEMCY
medal niesygnowany chrzcielny (XVIII-wieczny), Aw: Nagie dziecko przed trzemaniewiastami personifikacjami Wiary, Nadziei i Miłości, wokół napis: HIERGLAENTZT DER CHRI..
250 zł
medal sygnowany LESR, wybity w 1817 r. w trzechsetną rocznicę Reformacji, Aw:Popiersie Lutra i wok.. medal sygnowany LESR, wybity w 1817 r. w trzechsetną rocznicę Reformacji, Aw:Popiersie Lutra i wok..
420 NIEMCY
medal sygnowany LESR, wybity w 1817 r. w trzechsetną rocznicę Reformacji, Aw:Popiersie Lutra i wokół napis, Rw: Napis w wieńcu z gałązek laurowychi dębowych, srebro 2..
50 zł
medal sygnowany Loos wybity w 1817 r. ku czci dr Johanna Goercke, generalnegochirurga armii pruski.. medal sygnowany Loos wybity w 1817 r. ku czci dr Johanna Goercke, generalnegochirurga armii pruski..
421 NIEMCY
medal sygnowany Loos wybity w 1817 r. ku czci dr Johanna Goercke, generalnegochirurga armii pruskiej, Aw: Popiersie w mundurze wojskowym i wokół napisyw dwóch rzędach..
240 zł
230 zł
medal sygnowany C. PFEUFFER wybity w 1840 r. z okazji koronacji królapruskiego Fryderyka Wilhelma .. medal sygnowany C. PFEUFFER wybity w 1840 r. z okazji koronacji królapruskiego Fryderyka Wilhelma ..
422 NIEMCY
medal sygnowany C. PFEUFFER wybity w 1840 r. z okazji koronacji królapruskiego Fryderyka Wilhelma IV, Aw: Głowa króla i napis wokół, Rw: Insygniakoronacyjne na tle uk..
100 zł
medal sygnowany A.B. (Börsch), wybity w 1894 r. na czterechsetną rocznicępoświęcenia kościoła Mari.. medal sygnowany A.B. (Börsch), wybity w 1894 r. na czterechsetną rocznicępoświęcenia kościoła Mari..
423 NIEMCY
medal sygnowany A.B. (Börsch), wybity w 1894 r. na czterechsetną rocznicępoświęcenia kościoła Marii Panny w Monachium, Aw: Widok kościoła i wokółnapis, Rw: Maria Pann..
100 zł
80 zł