Aukcja nr 59

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
510 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z monetami i banknotem Powstania Listopadowego oklejone ozdobnym papierem koloru czerwonego z wytłoczonym złotym napisem PAMIATKA / 1831 i ozdobną ..
12 500 zł
13 000 zł
511 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, Bitkin 2 (R), nieznaczne uszkodzenia obrzeża, ale bardzo ładna prezencja
1 000 zł
1 900 zł
512 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831 KG, Warszawa, odmiana z kropką po wyrazie POL i Pogonią z pochwą na miecz, Plage 273, Bitkin 4, na rewersie drobna wada mennicza, patyna, pięknie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
1 600 zł