Aukcja nr 59

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Jesteś w: A59  ORDERY I ODZNACZENIA
857 POLSKA
Krzyż Kawalerski Orderu Wojska Polskiego, wykonanie francuskie po 1831 roku, dęty” w złocie 34.3 x 26.2 mm, 6.36 g, ozdobne zawieszenie w postaci liści zwieńczonych p..
26 000 zł
24 000 zł
858 POLSKA
II RP, Krzyż Virtuti Militari, V klasa, wtórnik wykonany w srebrze 38 x 38 mm, emalia biała, czarna i zielona, na stronie odwrotnej państwowa punca srebra 3” i imienn..
1 500 zł
2 800 zł
859 POLSKA
oficerska odznaka pamiątkowa 38 Pułku Piechoty Strzelców Lwowskich w Przemyślu, jednoczęściowa. srebro 41 x 33.5 mm, emalia żółta i niebieska, na stronie odwrotnej im..
4 000 zł
860 ROSJA
Mikołaj I - medal za Uśmierzenie Powstania na Węgrzech i w Transylwanii w 1849 roku, srebro 11.15 g, 29 mm, Diakov 589.1, odpiłowane uszko, patyna
400 zł
550 zł
861 ROSJA
ZSRR - order Aleksandra Newskiego, II wersja, srebro złocone 50.5 x 49.5 mm, złocone i emaliowane, na stronie odwrotnej punca MOHETHЫИ ДBOP i numer 10727, W.W. Sańko ..
5 000 zł
4 000 zł