Aukcja nr 58

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58
581 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323 -po 4 kępce liści 2 jagody, Bitkin 1087 -korona szeroka
800 zł
640 zł
582 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 325 -po 3 i 4 kępce liści 1 jagoda, Bitkin 1089 -korona szeroka, ładna patyna, piękny blask menniczy
II+/I-
EF+/UNC-
1 500 zł
1 800 zł
583 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 326 -po 3 i 4 kępce liści po 2 jagódki, Bitkin 1089 -korona szeroka, patyna, na obrzeżu mennicza wada krążka, bardzo ..
II/II+
EF/EF+
1 250 zł
1 500 zł
584 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Plage 328 -po 3 i 4 kępce liści po 2 jagódki, Bitkin 1132
1 000 zł
1 400 zł
585 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327 -po 3 i 4 kępce liści 1 jagódka, Bitkin 1090 -korona wysoka, moneta lekko wypukła
700 zł
1 200 zł
586 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333 -duże cyfry daty, Bitkin 1133, moneta z ładnym blaskiem menniczym i bardzo ładnie zachowana
1 250 zł
2 000 zł
587 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333 -duże cyfry daty, Bitkin 1133
1 000 zł
1 200 zł
588 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333 -duże cyfry daty, Bitkin 1133, wyczyszczone
1 000 zł
1 600 zł
589 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1838, Warszawa, Plage 335, Bitkin 1134 (R2), Berezowski 50 zł., patyna, rzadkie
4 000 zł
5 500 zł
590 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1839, Warszawa, Plage 337, Bitkin 1135 (R1), Berezowski 30 zł., rzadkie
2 000 zł
3 600 zł
591 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1840, Warszawa, Plage 339, Bitkin 1136 (R), patyna
III+/II-
VF+/EF-
1 250 zł
1 400 zł
592 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1841, Warszawa, Plage 341, Bitkin 1137 (R)
1 200 zł
1 100 zł
593 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
rubel 1844, Warszawa, Plage 434, Bitkin 423 -pióra w ogonie orła ułożone wachlarzowato, bardzo ładny
600 zł
900 zł
594 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
30 kopiejek = 2 złote 1836, Warszawa, zwykła cyfra 6 w dacie, Plage 374, Bitkin 1153, patyna, ładnie zachowane
300 zł
750 zł
595 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złotych 1836, Warszawa, Plage 405 -9 piór w ogonie orła, bez kropki po dacie i z kreską ułamkową, Bitkin 1166, wyśmienite, głęboka patyna
750 zł
1 500 zł
596 Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
połuszka 1852, Warszawa, Plage 533 -cyfry daty szeroko rozstawione, Bitkin 880 (R), piękna
500 zł
1 300 zł
597 monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich
2 kopiejki 1916 J, Hamburg, Parchimowicz 2.b, piękne
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
420 zł
598 monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich
1 kopiejka 1916 J, Hamburg, Parchimowicz 1.b, wyśmienity stan zachowania
300 zł
300 zł
599 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121, piękne
600 zł
1 700 zł
600 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
I-/II+
UNC-/EF+
500 zł
500 zł