Aukcja nr 58

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58
521 Wolne Miasto Gdańsk 1807-1812
grosz 1809, Gdańsk, odbitka w srebrze 2.21 g, Plage 48, delikatna patyna, rzadka i ładnie zachowana moneta
5 000 zł
7 000 zł
522 Wolne Miasto Gdańsk 1807-1812
grosz 1812, Gdańsk, odbitka w srebrze 1.86 g, Plage 49, stara wielokolorowa patyna, rzadki i ładny
5 000 zł
523 Księstwo Warszawskie 1807-1815
dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, złoto 3.45 g, Plage 117, na awersie drobne uszkodzenia w tle
8 000 zł
9 500 zł
524 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1811, Warszawa, Plage 114, Dav. 247, moneta w pudełku NGC z certyfikatem XF45, patyna, ładnie zachowana
3 000 zł
2 400 zł
525 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1811, Warszawa, srebro 22.92 g, Plage 114, Dav. 247, patyna, minimalne wady blachy, ładny
2 500 zł
2 200 zł
526 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1811, Warszawa, srebro 22.71 g, Plage 114, Dav. 247, mennicze wady blachy
2 000 zł
527 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1812, Warszawa, Plage 115, Dav. 247, moneta w pudełku NGC z certyfikatem XF45, patyna, ładny
2 500 zł
2 000 zł
528 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1814, Warszawa, Plage 116, Dav. 247, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU58, rzadki i ładnie zachowany
II/II+
EF/EF+
4 000 zł
6 000 zł
529 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1814, Warszawa, srebro 22.94 g, Plage 116, Dav. 247, nierówna patyna, rzadki
4 000 zł
3 200 zł
530 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1814, Warszawa, srebro 22.69 g, Plage 116, Dav. 247, drobne mennicze wady blachy, rzadki
III/III-
VF/VF-
1 750 zł
531 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/3 talara (dwuzłotówka) 1810, Warszawa, Plage 108, patyna, wyśmienicie zachowana
5 000 zł
5 500 zł
532 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/3 talara (dwuzłotówka) 1810, Warszawa, Plage 108, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU55, patyna, minimalne mennicze wady blachy, bardzo ładna
1 250 zł
1 500 zł
533 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/3 talara (dwuzłotówka) 1814, Warszawa, Plage 113, bardzo ładna i niejustowana
1 000 zł
1 100 zł
534 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/3 talara (dwuzłotówka) 1814, Warszawa, Plage 113, uszkodzone tło na rewersie, ale bardzo ładna i niejustowana
600 zł
825 zł
535 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/6 talara (złotówka) 1814, Warszawa, Plage 107, rzadki nominał
600 zł
850 zł
536 Księstwo Warszawskie 1807-1815
5 groszy 1811 IB, Warszawa, Plage 96, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem AU58, przebitka na 1/24 talara pruskiego, bardzo ładne
250 zł
420 zł
537 Księstwo Warszawskie 1807-1815
5 groszy 1812, Warszawa, Plage 97, przebitka z 1/24 talara pruskiego, piękne
300 zł
320 zł
538 Księstwo Warszawskie 1807-1815
3 grosze 1814, Warszawa, Iger KW.14.1.a, Plage 92, patyna
400 zł
500 zł
539 monety w oblężeniu Zamościa 1813
6 groszy 1813, Zamość, Plage 121, patyna, bardzo ładne i rzadkie
9 000 zł
9 500 zł
540 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1817, Warszawa, złoto 9.81 g, Plage 1, Bitkin 804 (R1), rzadkie
12 500 zł
16 000 zł