Aukcja nr 58

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58  ORDERY I ODZNACZENIA
928 POLSKA
sygnet patriotyczny z napisem D 3 Maia FIDES MANIBVS Ao 1791 (Dnia 3 Maja Wiernym Rękom Roku 1791), srebro złocone 9.52 g, Wanda Bigoszewska; Polska biżuteria patriot..
2 000 zł
4 200 zł
929 POLSKA
Krzyż Złoty Orderu Virtuti Militari IV klasa, 1831, wykonany z blachy złotej, pustej wewnątrz, 12.71 g, 39 x 39 mm, emalia, brak wstążki, krzyż wykonany na emigracji ..
25 000 zł
930 POLSKA
Krzyż Kawalerski Orderu Virtuti Militari III klasa, 1923, wykonany z blachy srebrnej złoconej 44 x 44 mm, emalia, na stronie odwrotnej tłoczony nr 132, wstążka z 1921..
12 500 zł
931 POLSKA
odznaka pamiątkowa 5 Dywizji Strzelców Syberyjskich, Orzeł z korpusem owiniętym literą S, na rombie, dwuczęściowa, srebro 53.5 x 37.5 mm, emalia, Stela 6.33.a, na str..
4 500 zł
3 600 zł
932 POLSKA
odznaka pamiątkowa Orlęta -Obrońcom Kresów Wschodnich, 2 wersja 1928, dwuczęściowa, srebro 38 x 38 mm, emalia, Stela 13.13.c, Sawicki/Wielechowski s. 656, nakrętka sy..
1 400 zł
1 120 zł
933 POLSKA
odznaka pamiątkowa 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty -Kutno, wzór 1, dwuczęściowa nitowana, tombak, resztki złocenia, 43.0 x 43.0 mm, emalia, odznaka wybita z kontrą”, na..
1 500 zł
1 800 zł
934 POLSKA
odznaka pamiątkowa 19 Pułku Ułanów Wołyńskich -Ostróg, wieloczęściowa, wersja wybita z kontrą” i bez emalii na herbie, tombak, resztki srebrzenia, emalia, 51 mm, Sawi..
4 000 zł
935 POLSKA
odznaka pamiatkowa Centrum Wyszkolenia Piechoty -Rembertów, dwuczęściowa, srebro (bez puncy probierczej), 39 mm, emalia, odmiana z rzymską cyfrą V (odznaka dla kawale..
2 500 zł
936 POLSKA
odznaka pamiątkowa 4 Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej -Inowrocław, 1 wersja z napisem 1918 PAP 1920, czteroczęściowa, srebro złocone 40 x 33 mm, emalia, nakrętka s..
7 000 zł
937 POLSKA
odznaka pamiątkowa 6 Pułku Lotniczego -Lwów, dwuczęściowa, srebro złocone 37 mm, emalia, na stronie odwrotnej państwowa cecha srebra 2 i imiennik wytwórcy IK (Jan Kne..
10 000 zł
11 000 zł
938 POLSKA
odznaka pamiątkowa Oficerskiej Szkoły Inżynierii (klasa saperów) -Warszawa, dwuczęściowa, srebro 47 x 38 mm, emalia, Sawicki/Wielechowski s. 430, Soszyński s. 80, nak..
5 000 zł
939 POLSKA
odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Rezerwy Saperów -Modlin, dwuczęściowa, srebro 42 x 32 mm, emalia Sawicki/Wielechowski s. 431, Soszyński s. 81, na stronie odwro..
3 000 zł
940 POLSKA
odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Rezerwy Saperów -Modlin, dwuczęściowa, tombak srebrzony 42 x 32 mm, emalia Sawicki/Wielechowski s. 431, Soszyński s. 81, na str..
2 500 zł
941 POLSKA
odznaka pamiątkowa Polska Liga Wojenna Walki Czynnej, dwuczęściowa, tombak srebrzony 48 x 48 mm, emalia, wersja z mocowaniem na słupek, Sawicki/Wielechowski s. 672
2 500 zł
942 POLSKA
honorowa odznaka pamiątkowa Rodzina Kolejowa Za Ofiarną Pracę, dwuczęściowa, tombak 30.5 x 30.5, emalia, na stronie odwrotnej nr 633, mocowana na agrafkę, odznaka utw..
300 zł
240 zł
943 ROSJA
medal Za Obronę Sewastopola 1854-1855, srebro, 28 mm, 13.79 g, Diakov 632.1 (R1), rzadki
1 000 zł
850 zł
944 ROSJA
medal Za Stłumienie Powstania Styczniowego 1863-1864, brąz 28 mm, Diakov 722.1, rzadki w tak pięknym stanie zachowania
750 zł
800 zł