Aukcja nr 56
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w:
A56
301 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.24.c / L.97.25.a, ciekawe połączenie awersu i rewersu z różnych typów w katalogu Igera, rzadki, patyna |
II+ EF+ |
500 zł 750 zł
302 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.b (R1), tęczowa patyna |
II- EF- |
350 zł 750 zł
303 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.c (R1), piękny, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 750 zł
304 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, Iger L.98.1.a (R2), rzadki i ładny, patyna |
500 zł 550 zł
305 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, Iger L.98.4.a (R), ładny |
II+ EF+ |
250 zł 700 zł
306 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, Iger L.98.6.c (R), ładny, patyna |
300 zł 380 zł
307 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Lublin, Iger L.99.1.a, drobna wada bicia, delikatna patyna |
II- EF- |
250 zł | |
308 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Lublin, Iger L.99.2.a (R2), rzadki, patyna |
III/III+ VF/VF+ |
350 zł 600 zł
309 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Lublin, Iger L.00.2.a, bardzo ładny, szczególnie jak na ten typ monety |
300 zł 550 zł
310 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1a (R1), moneta w pudełku firmy PCGS z oceną MS 62, wyśmienity stan zachowania, patyna |
I UNC |
800 zł 1 200 zł
311 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), wyśmienicie zachowany, delikatna patyna |
I UNC |
600 zł 1 000 zł
312 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Kraków, Iger K.02.1.b (R1), piękny, patyna |
I- UNC- |
400 zł 550 zł
313 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1604, Kraków, Iger K.04.1.a (R1) |
II+ EF+ |
400 zł 650 zł
314 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1605, Kraków, Iger K.05.b (R1), patyna |
II+ EF+ |
400 zł 800 zł
315 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1606, Kraków, Iger K.06.3.e (R3), T. 8, rzadki, patyna |
750 zł 1 700 zł
316 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1606, Kraków, Iger K.06.3.d (R3), T. 8, rzadki |
750 zł 900 zł
317 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Wilno, herb Leliwa (podskarbiego Teodora Tyszkiewicza) pod popiersiem króla, Iger V.90.1.a (R2), Ivanauskas 5SV8-5, T. 6, rzadki |
III+/II- VF+/EF- |
400 zł 380 zł
318 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Wilno, herb Chalecki Demetriusza Chaleckiego pod popiersiem króla, Iger V.90.2.b (R1), Ivanauskas 5SV14-9, T. 2, patyna |
II- EF- |
300 zł 300 zł
319 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Wilno, herb Chalecki pod popiersiem króla, Iger V.90.2.b (R1), Ivanauskas 5SV14-9, T. 2, patyna |
250 zł 360 zł
320 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Wilno, herb Chalecki na rewersie, Iger V.90.4.a (R2), Ivanauskas 5SV18-11, T. 2, rzadka moneta wybita techniką walcową |
II- EF- |
2 000 zł |