Aukcja nr 56
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w:
A56
281 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.10.c |
II- EF- |
200 zł | |
282 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.2.a |
II- EF- |
200 zł 400 zł
283 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.2.j (R1), piękny |
II+ EF+ |
300 zł 950 zł
284 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.a, patyna |
150 zł 150 zł
285 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.2.a (R2), rzadki |
II- EF- |
350 zł 440 zł
286 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.5.a (R1), rzadka odmiana, brak litery D w napisie SIG III (D) G i odwrócona litera D w końcówce napisu |
III VF |
1 000 zł | |
287 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.7.a (R1), rzadki typ monety pięknie zachowany, patyna |
I- UNC- |
500 zł 1 400 zł
288 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.b (R1), ładny i rzadki, patyna |
250 zł 400 zł
289 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.1.a (R), piękny, tęczowa patyna |
II+ EF+ |
350 zł 600 zł
290 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, na rewersie skrócona data u dołu, Iger W.95.3.d (R5), bardzo rzadki typ monety |
4 000 zł 3 200 zł
291 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.3.a (R) |
200 zł 240 zł
292 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.7.a (R1), patyna |
300 zł 380 zł
293 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.2 - nienotowana odmiana napisowa na awersie SIG III D G - REX PO M D L, bardzo ładny, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
250 zł 650 zł
294 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Wschowa, Iger W.00.1.b, bardzo ładny, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
250 zł 460 zł
295 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wschowa, Iger W.01.1.a, ładna tęczowa patyna |
II- EF- |
200 zł 180 zł
296 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, piękny |
I- UNC- |
250 zł 550 zł
297 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, ładny, delikatna patyna |
II/II+ EF/EF+ |
200 zł 280 zł
298 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.3.a (R2), rzadki |
300 zł 1 100 zł
299 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Lublin, Iger L.96.5.c (R), patyna |
II- EF- |
250 zł 360 zł
300 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, skrócona data po bokach Orła, Iger L.97.14.a (R4), rzadki, patyna |
III VF |
1 000 zł 950 zł