Aukcja nr 56

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w: A56
261 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Olkusz, Iger O.89.1.d (R1), piękny
400 zł
800 zł
262 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Olkusz, na awersie SIG III DG REX PO M D LIT, Iger O.90.1 (R1) - brak tej odmiany napisowej, patyna
II/II+
EF/EF+
400 zł
800 zł
263 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Olkusz, Iger O.90.3.f (R1) podobny - nieco inne popiersie, patyna
III+/II-
VF+/EF-
250 zł
320 zł
264 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1591, Olkusz, Aw: Popiersie króla w prawo w podwójnej wewnętrznej obwódce i napis wokoło, Rw: III / Herby: Orzeł, Snopek i Pogoń / GROS ARG / TRIP REG / POLONI..
25 000 zł
265 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Olkusz, Iger O.92.1.b/a (R2), rzadki i pięknie zachowany, patyna
500 zł
3 000 zł
266 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Olkusz, Iger O.93.3.d (R1), rzadki i pięknie zachowany, patyna
500 zł
3 000 zł
267 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.d, ciemna patyna
200 zł
240 zł
268 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.-/e, nie opisany wariant awersu SIG III D G R - POLONI M D LIT, piękny
500 zł
1 700 zł
269 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.l, patyna
200 zł
240 zł
270 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.4.b, patyna
200 zł
360 zł
271 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Olkusz, Iger O.00.2.d, piękna tęczowa patyna
200 zł
340 zł
272 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Poznań, Iger P.90.7.a
125 zł
273 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Poznań, Iger P.94.1.a, patyna
200 zł
220 zł
274 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Poznań, Iger P.94.1.c, wyśmienity stan zachowania
200 zł
700 zł
275 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, Iger P.96.7.a (R5), na rewersie Pogoń obrócona o 90 stopni w górę oraz napis POLONIE, moneta w pudełku firmy NGC z oceną AU 55, duża rzadkość, pa..
1 500 zł
4 800 zł
276 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Poznań, Iger P.97.5.a, patyna
150 zł
360 zł
277 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a, tęczowa patyna
125 zł
160 zł
278 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak hybrydalny 1594, Bydgoszcz, Iger B.94.1.a (awers) / B.94.2.a (rewers)
300 zł
750 zł
279 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.-/f, nienotowane popiersie, wyśmienity stan zachowania, patyna
2 000 zł
4 400 zł
280 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.9.b/f
III+/II-
VF+/EF-
150 zł
280 zł