Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
486 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Lublin, Iger L.99.1.a, ciemna patyna
300 zł
360 zł
487 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Lublin, Iger L.00.1.c/d, patyna
200 zł
160 zł
488 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Lublin, Iger L.00.2.a, piękny jak na ten typ monety, patyna
400 zł
400 zł
489 Zygmunt III Waza 1587-1632
400 zł
550 zł
490 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Lublin, nienotowana w katalogu Igera odmiana napisowa SIG III - D G REX M D L, patyna
250 zł
300 zł
491 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.00.1.a (R1), patyna
500 zł
650 zł
492 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.00.1.a (R1)
350 zł
750 zł
493 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62, patyna
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
950 zł
494 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 63, patyna
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
1 000 zł
495 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), bardzo ładny, patyna
300 zł
550 zł
496 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem
300 zł
240 zł
497 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, Iger K.02.1.b (R1), piękny, patyna
400 zł
700 zł
498 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1603/2, Kraków, Iger K.03.1. ale nienotowana odmiana z ostatnią cyfrą daty przebitą z 2, patyna
400 zł
440 zł
499 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1603, Kraków, Iger K.03.1.a (R1), patyna
350 zł
550 zł
500 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1604, Kraków, Iger K.04.1.a (R1), bardzo ładny, patyna
400 zł
700 zł
501 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1604, Kraków, Iger K.04.1.a (R1), bardzo ładny, tęczowa patyna
400 zł
650 zł
502 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1605, Kraków, Iger K.05.1.b. (R1), moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62, bardzo ładnie zachowany
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
900 zł
503 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1605, Kraków, Iger K.05.1.b (R1), moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna
II/II+
EF/EF+
400 zł
320 zł
504 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1606, Kraków, Iger K.06.1.b (R2), T. 4, rzadki, patyna
600 zł
600 zł
505 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1606, Kraków, Iger K.06.1.c (R2), T. 4, rzadki
600 zł
600 zł