Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w: A54
921 Odznaka Pamiątkowa na 20 -lecie Klubu Sportowego Czarni Lwów 1903-1923, mosiądz srebrzony, 25.5 x 20 mm II
200 zł
160 zł
922 medal za III miejsce w wyścigu rowerowym i biegu na przełaj w Brześciu nad Bugiem 11.X.1925 rok, srebro 12.91 g, 35.6 x 28 mm II
300 zł
240 zł
923 Odznaka Pamiątkowa na 25 lecie Klubu Sportowego Cracowia w Krakowie 1907-1932, złoto 3.58 g, 23.5 mm, emalia, na stronie głównej miennik wytwórcy JM i państwowa próba.. II
1 000 zł
4 200 zł
924 nienadana Odznaka Pamiątkowa za ZAWODY ZW(iązku) STRZELECKIEGO 1938, brąz 39 x 37 mm I
200 zł
925 ROSJA
medal pośmiertny Na Pamiątkę Panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro 11.86 g, 28 mm, Diakov 1094.1
300 zł
300 zł
926 ROSJA
Krzyż św. Jerzego, 3 stopień, biały metal 34 x 34 mm, na stronie odwrotnej numer 337-049 i litery Б - M, Diakov 1132.14 (R1)
1 000 zł
wycofane
927 ROSJA
Krzyż św. Jerzego, 4. stopień, srebro 9.95 g, 34 x 34 mm, na stronie odwrotnej numer 686-707, Diakov 1132.4 egz. z aukcji Sincona 7/2048, wyśmienicie zachowany, patyna
400 zł
950 zł
928 ROSJA
medal Za Gorliwość, srebro 16.57 g, 30 mm, Diakov 1138.3, patyna
300 zł
380 zł
929 ROSJA
medal Na 25 -lecie Szkoły Cerkiewno-Parafialnej 1884 - 1909, srebro 11.54 g, 28.5 mm, Diakov 1475.1 (R2), na obrzeżu sygnatura wytwórcy ИЛ, rzadki, patyna
600 zł
850 zł
930 ROSJA
medal Na Pamiątkę 300-lecia Panowania Dynastii Romanowych 1613-1913, brąz złocony 28 mm, Diakow 1548.3, pięknie zachowany
200 zł
320 zł
931 ROSJA
żeton pamiątkowy dla Zygmunta Aleksandrowicza Grzezińskiego 1883-1905, kapitana pułku Rjazcy, srebro 15.02 g, 37 x 26 mm, lekko uszkodzona emalia, oryginalne pudełko ..
2 000 zł
17 000 zł
932 ROSJA
owalny medal Na Pamiątkę Założenia Krasnostawskiego Bractwa Przenajświętszej Marii, koniec XIX w, mosiądz 63 x 44 mm, rzadki
600 zł
700 zł
933 WIELKA BRYTANIA
medal Za Wojnę Krymską 1854-1856, srebro 35.00 g, 36 mm, sygnatura B. WYON SC., patyna
500 zł
420 zł
934 AUSTRIA / Arcyksiążę Ferdynand II 1564-1595
talar bez daty, Hall, srebro 28.14 g, M-T 282, Vogl. 87 (ale nie notuje tej odmiany), Dav. 8101 (podobny)
500 zł
440 zł
935 AUSTRIA / Rudolf II 1576-1612
dwutalar 1604, Hall, srebro 57.29 g, M-T 364, Dav. 3004, patyna
4 000 zł
936 AUSTRIA / Rudolf II 1576-1612
talar 1612, Hall, data w polu obok popiersia 16-1Z, srebro 28.26 g, Vogl. -, M-T -, nienotowany w podstawowej literaturze, rzadki, piękny
2 500 zł
2 600 zł
937 AUSTRIA / Arcyksiążę Maksymilian III 1602-1618
talar 1615, Hall, srebro 28.55 g, Vogl. 122/ VIII, M-T 396, patyna
1 500 zł
938 AUSTRIA / Arcyksiążę Leopold V 1619-1632
dwutalar 1626, Hall, srebro 57.54 g, M-T. 459b, piękny
4 000 zł
3 400 zł
939 AUSTRIA / Arcyksiążę Leopold V 1619-1632
dwutalar ślubny bez roku (emisja z 1635 roku), Hall, srebro 56.93 g, M-T 487, Dav. 3332, patyna
3 000 zł
2 600 zł
940 AUSTRIA / Arcyksiążę Ferdynand Karol 1632-1662
dwutalar bez roku (1646), Hall, na awersie na ramieniu głowa lwa, srebro 56.66 g, M-T 502, Dav. 3363, bardzo ładny
4 000 zł
3 200 zł