Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w: A54
1021 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1852 СПБ ПА, Petersburg, Bitkin 229, Adrianov 1852а, częściowa patyna
500 zł
750 zł
1022 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
25 kopiejek 1830 СПБ НГ, Petersburg, Bitkin 129, Adrianov 1830а, patyna
500 zł
460 zł
1023 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1859 СПБ ПФ, Petersburg, złoto, Bitkin 5, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS63, bardzo rzadkie i piękne
12 500 zł
36 000 zł
1024 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1877 СПБ НI, Petersburg, złoto 6.55 g, Bitkin 25, pięknie zachowane
4 000 zł
4 200 zł
1025 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel pomnikowy 1859, Petersburg, wybity z okazji odsłonięcia pomnika Mikołaja I, Bitkin 567, wybite płytkim stemplem, piękny blask menniczy
6 000 zł
6 500 zł
1026 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połtina 1858 СПБ ФБ, Petersburg, Bitkin 52, Adrianov 1858, patyna, pięknie zachowane
600 zł
1 300 zł
1027 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1878 СПБ НФ, Petersburg, Bitkin 156, Adrianov 1878в, ciekawa odmiana z obróconą cyfrą 4 w ułamku 5 1/4 w napisie otokowym, patyna
300 zł
240 zł
1028 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
20 kopiejek 1871 СПБ НI, Petersburg, starszy typ orła z lat 1861-1870, Bitkin 219, Adrianov 1871а
150 zł
150 zł
1029 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połuszka 1858 EM, Jekaterynburg , Bitkin 380, Brekke 5, moneta w pudełku firmy NGC z certyfikatem MS63 BN
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
600 zł
1030 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połuszka 1863 ЕМ, Jekaterynburg , Bitkin 387 (R1), Brekke 12, wybita zniszczonym stemplem, rzadka moneta
250 zł
1 500 zł
1031 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883, Petersburg, wybite z okazji koronacji Aleksandra III, Bitkin 217, Kazakov 606-609, delikatnie wygładzone tło, częściowa patyna
750 zł
800 zł
1032 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1886 (А.Г), Petersburg, odmiana z większą głową cara, Bitkin 60, Kazakov 645, Adrianov 1886а, przyzwoity stan zachowania
3 500 zł
6 000 zł
1033 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1893 (АГ), Petersburg, Bitkin 77, Kazakov 778, Adrianov 1893, moneta lekko umyta
1 250 zł
2 600 zł
1034 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
50 kopiejek 1894 (А.Г), Petersburg, Bitkin 87, Kazakov 797, Adrianov 1894, jasna patyna, ładnie zachowane
1 000 zł
2 600 zł
1035 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1910 ЭБ, Petersburg, złoto 4.30 g, Bitkin 36 (R), Kazakov 377, rzadkie i ładnie zachowane
3 500 zł
4 200 zł
1036 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1903 (А.Р), Petersburg, srebro 19.70 g, Bitkin 57 (R), Kazakov 269, bardzo rzadki, śladowa patyna
1 250 zł
1 700 zł
1037 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1905 (А.Р), Petersburg, Bitkin 59 (R1), Kazakov 295, bardzo rzadki
4 000 zł
6 000 zł
1038 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1907 (Э.Б), Petersburg, Bitkin 61, Kazakov 326, rzadki rocznik
1 000 zł
1 100 zł
1039 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1911 (Э.Б), Petersburg, Bitkin 65 (R), Kazakov 395, rzadki rocznik
II-/III+
EF-/VF+
500 zł
950 zł
1040 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1914 (В.С), Petersburg, Bitkin 69 (R), Kazakov 461, piękny blask, z pierwszych uderzeń stempla ???, rzadki rocznik, patyna
4 000 zł
11 000 zł