Aukcja 45 / 879
USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Millenium Chrztu Polski -medal niesygnowany 1966 r., Aw: Obraz M. B. Częstochowskiej, z lewej MÓDL / SIĘ ZA / NAMI, w otoku napis TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIAŃSKIEJ, Rw: Orzeł w koronie i napis SACRUM POLONIAE MILLENNIUM AD 966-1966, punce w tle, złoto \900, 17.58 g
Numer: | 879 |
Opis: | POLSKA. Millenium Chrztu Polski -medal niesygnowany 1966 r., Aw: Obraz M. B. Częstochowskiej, z lewej MÓDL / SIĘ ZA / NAMI, w otoku napis TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIAŃSKIEJ, Rw: Orzeł w koronie i napis SACRUM POLONIAE MILLENNIUM AD 966-1966, punce w tle, złoto \900, 17.58 g |
Stan: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 26-02-2011 |
Cena szacunkowa: | 2 500 zł |
Cena wywoławcza: | 2 000 zł |
Cena wylicytowana: | 2 700 zł |
Ilość odsłon: 1076