Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
390 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Wilno, u dołu rewersu litera V pod herbem Łabędź, Iger V.02.1.b (R5), Ivanauskas 5SV89-52, T. 20, bardzo rzadki i ładnie zachowany, patyna
4 000 zł
4 000 zł
391 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1604/3, Kraków, data przebijana na stemplu, Iger K.04.1.a (R1), patyna
450 zł
460 zł
392 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1605, Kraków, Iger K.05.1.a, patyna
350 zł
420 zł
393 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Ryga, duże popiersie króla, Iger R.19.3.b (R3), Gerbaszewski 2.15, T. 3, piękny egzemplarz z małą wadą blachy, rzadki
1 250 zł
1 000 zł
394 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1621/1261, Kraków, data przebijana na stemplu, Iger -, rzadki
250 zł
320 zł
395 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1622, Kraków, Iger K.22.1.a, ciemna patyna
125 zł
110 zł
396 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1631, Elbląg, okupacja szwedzka, emisja miejska-znak menniczy kapelusz, Iger E.31.2.a (R1), Ahlström 20 a
250 zł
280 zł
397 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak anomalny 1582(!) Ryga, na awersie popiersie Batorego i tytulatura Zygmunta III Wazy, na rewersie herb Rygi i napisy, Iger -, bardzo ładnie zachowany, srebro wy..
750 zł
850 zł
398 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak anomalny 1600, (naśladownictwo trojaka koronnego), błędna tytulatura króla na awersie, Iger -, srebro wysokiej próby, bardzo ciekawy
400 zł
550 zł
399 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1617, Kraków, pięknie zachowany egzemplarz
150 zł
480 zł
400 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1593, Olkusz, T. 12, rzadki i dość ładnie zachowany, patyna
1 000 zł
401 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz koronny 1612, Kraków, delikatna patyna
125 zł
190 zł
402 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw groszy koronnych 1607(rzadszy wariant z herbem Lewart pod koroną), 1608, 1609, 1610, 1612 i 1613 (dwie identyczne sztuki), razem 7 egzemplarzy, patyna
II/III
EF/VF
500 zł
480 zł
403 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw szelągów: 1592 Malbork, 1616 Wilno, 1622 Ryga , 1622 Kraków i 1623 Kraków, razem 5 sztuk, patyna
II/III
EF/VF
200 zł
404 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1613, Gdańsk, wyśmienity stan zachowania, bardzo rzadki
1 250 zł
8 000 zł
405 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1619, Kraków, nieznacznie wykruszony, ale piękny egzemplarz
250 zł
406 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw: trzeciak 1624 Łobżenica (T. 7 -rzadki), denar 1621 Kraków (T. 6 -rzadki) i denar 1623 Kraków, razem 3 sztuki, patyna
250 zł
340 zł
407 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1611, Wilno, Ivanauskas 1SV12-12, patyna
150 zł
280 zł
408 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1594, Gdańsk, dość duże lustro mennicze
300 zł
360 zł
409 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1605, Poznań, T.2
300 zł
240 zł