Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
350 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.a
200 zł
160 zł
351 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.a, ciemna patyna
200 zł
352 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wschowa, podobny Iger W.97.2.a ale odmiana napisu SIGI 3 DG - REX PO M D L
200 zł
850 zł
353 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.1.g, wielokolorowa patyna
200 zł
460 zł
354 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wschowa, podobny Iger W.97.2.a, ale odmiana napisu SIGI 3 DG - REX POL M D L, bardzo ładne lustro mennicze
200 zł
800 zł
355 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wschowa, podobny Iger W.97.2.a, ale odmiana napisu SIGI 3 D - G - REX PO M D L
200 zł
400 zł
356 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, skrócona data po bokach Orła i znak menniczy na dole, Iger L.97.14.b (R4), rzadki
750 zł
2 200 zł
357 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, skrócona data na dole z lewej strony rewersu, Iger L.97.3.a (R2), rzadki
750 zł
1 200 zł
358 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1797, Lublin, na rewersie litery MR bez obwódki, Iger L.97.25.b (R)
300 zł
420 zł
359 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, duża głowa króla, głowa wołu u dołu rewersu, Iger V.97.2.a (R),Ivanauskas 5SV52-29, bardzo ładny
350 zł
850 zł
360 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, mała głowa króla, głowa wołu u dołu rewersu, Iger V.97.2.a (R),Ivanauskas 5SV51-28, jasna patyna
400 zł
700 zł
361 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, mała głowa króla, głowa wołu u dołu rewersu, Iger V.97.2.a (R),Ivanauskas 5SV51-28, ciemna patyna
350 zł
420 zł
362 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, szeroka kryza pod szyją króla, głowa wołu u dołu rewersu, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV50-27, ciemna patyna
400 zł
7 200 zł
363 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.1.b, patyna
200 zł
160 zł
364 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, napis w 3 wierszach i litera F u dołu rewersu po lewej stronie, Iger W.98.6.a (R1), ciemna patyna
250 zł
420 zł
365 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, litery HR - K, Iger W.98.2.e (R)
200 zł
380 zł
366 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, na rewersie znak menniczy po lewej i litera F po prawej stronie monety, Iger W.98.1.b (R), patyna
200 zł
400 zł
367 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, litery MR bez obwódki, Iger L.98.1.a (R),ciemna patyna, rzadki
400 zł
500 zł
368 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, litera L u dołu z lewej strony herbu Lewart, Iger L.98.2.a (R)
250 zł
200 zł
369 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, litera L dzieli datę (15 - 98), Iger L.98.6.c (R)
250 zł
380 zł