Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
370 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, długa kryza pod szyją króla i głowa wołu u dołu rewersu, Iger V.98.1.b (R1), Ivanauskas 5SV55-32
350 zł
750 zł
371 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Poznań, Iger P.99.1.c
150 zł
190 zł
372 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Bydgoszcz, Iger B.99.2.b, patyna
200 zł
373 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Bydgoszcz, podobny Iger B.99.2.c ale większa głowa króla
200 zł
160 zł
374 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Lublin, Iger L.99.1.a, patyna
300 zł
340 zł
375 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Poznań, litera P przy Orle i gwiazdki po bokach daty, Iger P.00.2.b
200 zł
260 zł
376 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Poznań, litera P przy Orle i gwiazdki po bokach daty, awers Iger P.00.1.c, rewers Iger P.00.2.b
175 zł
220 zł
377 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.g, ciemna patyna
200 zł
160 zł
378 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Lublin, awers Iger L.00.2.f, rewers Iger L.00.2.i
250 zł
340 zł
379 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Lublin, awers Iger L.00.2.d, rewers Iger L.00.2.i
250 zł
340 zł
380 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.00.1.a (R1), patyna
350 zł
700 zł
381 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Poznań, litera P obok Orła, Iger P.01.2.a, patyna
200 zł
382 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, litera F przy Orle, Iger W.01.1.b, piękny egzemplarz, patyna
400 zł
900 zł
383 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Lublin, podobny Iger L.01.1 b, ale napis SIG III D G - REX P M D L
300 zł
550 zł
384 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), pięknie zachowany, patyna
500 zł
1 100 zł
385 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), ladny egzemplarz
400 zł
650 zł
386 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), ładnie zachowany
350 zł
400 zł
387 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), ładnie zachowany, patyna
350 zł
380 zł
388 Zygmunt III Waza 1587-1632
250 zł
260 zł
389 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, Iger K.02.1.b (R1), patyna
350 zł
340 zł