Aukcja nr 42

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  MONETY ZAGRANICZNE  NIEMCY  PRUSY
949 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk Wilhelm 1640-1688, 1/24 talara 1658, Halberstadt, Schrötter 1322, ciemna patyna
125 zł
950 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk II 1740-1786, 8 gute groszen 1753 / A, Berlin, Olding 18, Schrötter 209, piękny egzemplarz
500 zł
760 zł
951 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk Wilhelm 1797-1840, 4 grosze (1/6 talara) 1797 / A, Berlin, Schrötter 81, idealny stan zachowania
300 zł
420 zł
952 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk Wilhelm 1797-1840, 1/6 talara 1810 / A, Berlin, Schrötter 196, Neumann 12, wyśmienity stan zachowania
300 zł
500 zł
953 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk Wilhelm 1797-1840, 1/6 talara 1815 / A, Berlin, Schrötter 205, Neumann 12, wyśmienity stan zachowania
300 zł
420 zł
954 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk Wilmelm 1797-1840, 4 grosze (1/6 talara) 1818 / A, Berlin, Schrötter 221, Neumann 18, piękny egzemplarz, patyna
400 zł
580 zł