Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
663 KSIĘSTWO NYSKIE - biskupów wrocławskich / Filip Gotthard Schaffgotsch 1747-1795
talar 1753, Nysa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, 29.25 g, F.u.s. 2779, wyśmienity egzemplarz z delikatną patyną
I/I-
UNC/UNC-
9 000 zł
664 ŚLĄSK / STANY EWANGELICKIE
dukat 1635, Wrocław, Aw: Orzeł dolnośląski i napis wokoło. Rw: Promienie i napis wokoło, złoto 3.48 g, F.u.S. 258, Fr. 3109, rzadka i ładnie zachowana moneta
22 000 zł
17 600 zł
665 ŚLĄSK / ŚWIDNICA - miasto
Ludwik Jagiellończyk 1516-1526, półgrosz 1526 Świdnica, Fbg. 372
125 zł
666 KSIĘSTWO ZIĘBICKO-OLEŚNICKIE / Henryk III i Karol II 1563-1587
dukat 1569, Złoty Stok, Aw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Rw: Postać św. Krzysztofa, złoto 3.47 g, F.u.S. 2141, Fr. 3236, patyna
8 000 zł
667 KSIĘSTWO ZIĘBICKO-OLEŚNICKIE / Henryk Wacław i Karol Fryderyk 1617-1639
4 dukaty 1620, Oleśnica, Aw: Półpostać Henryka Wacława i napis wokoło, Rw: Półpostać Karola Fryderyka i napis wokoło, złoto 13.78 g, F.u.S. 2224, Fr. 3261, drobne usz..
40 000 zł
668 ŚLĄSK / ZŁOTORYJA - miasto
3 halerze jednostronne 1622, Złotoryja, F.u.S. 3555
150 zł
260 zł
669 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Ferdynand II 1619-1637
talar 1632, Wrocław, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł cesarski i napis, 28.57 g, F.u.S. 239, Dav. 3161, minimalna wada blachy, ale bardzo ładnie zachowany, patyna
6 000 zł
11 500 zł
670 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705
talar 1660, Wrocław, Aw: Półpostać i napis, Rw: Orzeł cesarski i napis, 26.96 g, F.u.S. 407, Dav. 3285, ślad po montowaniu w oprawie, patyna
1 500 zł
2 900 zł
671 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705
VI krajcarów 1676, Opole, F.u.S. 652, wybity nieco uszkodzonym stemplem, ale piękny egzemplarz, patyna
200 zł
340 zł
672 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705
VI krajcarów 1679, Opole, F.u.S. 659, bardzo ładny, patyna
200 zł
380 zł
673 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705
VI krajcarów 1682, Wrocław, F.u.S. 528, piękny egzemplarz, patyna
150 zł
440 zł
674 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705
VI krajcarów 1688, Wrocław, F.u.S. 561, wyśmienity, patyna
150 zł
520 zł
675 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705
VI krajcarów 1691, Wrocław, F.u.S. 581, bardzo ładny, patyna
100 zł
180 zł
676 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705
3 krajcary 1669, Wrocław, F.u.S. 465, piękny egzemplarz, patyna
125 zł
220 zł
677 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705
3 krajcary 1696, Brzeg, F.u.S. 739, bardzo ładne, patyna
125 zł
340 zł
678 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705
1 krajcar 1698, Brzeg, F.u.S. 747, bardzo ładny, patyna
100 zł
220 zł
679 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705
1 krajcar, Opole, F.u.S. 716, bardzo ładny, patyna
100 zł
220 zł
680 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705
greszel 1670, Opole, F.u.S. 640, piękny egzemplarz, patyna
100 zł
110 zł
681 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705
greszel 1669 i 1682, Opole, F.u.S. 639 i 670, razem 2 sztuki
125 zł
100 zł
682 ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold 1658-1705
greszel 1688, Opole, F.u.S. 677, bardzo ładny, patyna
100 zł
85 zł