Aukcja nr 41
USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
1092 | Królestwo Polskie, metalowa portmonetka na złote monety 25 i 50 złotowe, na stronie głównej Orzeł Królestwa Polskiego, żelazo 63 x 29 mm |
III VF |
400 zł 1 200 zł
1093 | Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni piotrkowskiej, 19.02.1864, z zawieszką na łańcuszku, mosiądz |
III VF |
300 zł 540 zł
1094 | Aleksander II 1855-1881, odznaka ławnika, 19.02.1864 / 2.03.1864, napisy rosyjsko polskie, z zawieszką na łańcuchu, mosiądz, rzadka |
II- EF- |
350 zł 620 zł
1095 | odznaka pamiątkowa Skauta Lwowskiego 1910-1918, mosiądz 33 x 33 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, na stronie odwrotnej napisy SKAUT / 201 LWÓW / 1910 / 1918, St.. |
600 zł 1 550 zł
1096 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 Górny Śląsk Honorowy Krzyż Plebiscytowy 1920, biały metal 36 x 36 mm, jednostronny, zapinka, Stela 12.16.a, ładnie zachowany |
250 zł 320 zł
1097 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 Krzyż Komandorski z gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski (II klasa), krzyż mosiądz srebrzony, resztki złocenia, emalia 58 x 58 mm, gwiazda srebro emalia, 75 mm, punce na .. |
I-/II+ UNC-/EF+ |
2 500 zł | |
1098 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 Krzyź Komandorski Orderu Odrodzenia Polski (III klasa), mosiądz złocony, emalia 58 x 58 mm, fragment wstążki |
I- UNC- |
850 zł | |
1099 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 wstęga orderowa Orderu Odrodzenia Polski |
I UNC |
200 zł | |
1100 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 Złoty Krzyż Zasługi, na stronie odwrotnej numer 944, brąz złocony 40 x 40 mm, emalia, wstążka, ładny egzemplarz |
I UNC |
800 zł | |
1101 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 Srebrny Krzyż Zasługi, srebro 42 x 42 mm, emalia, wstążka |
250 zł | |
1102 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 Brązowy Krzyż Zasługi, brąz 41 x 41 mm, wstążka, ładny egzemplarz |
I UNC |
125 zł |