Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  MONETY ZASTĘPCZE
722 szóstak koronny 1664 Jana Kazimierza, na awersie jednostronna punca w kształcie litery B wewnątrz cyfry 2 i 4 rozdzielone herbem Pilawa, poniżej monogram JR, Sikorski.. III
125 zł
723 Dobra Werbkowice, pieniądz zastępczy, Aw: Herb i napis wokoło Dobra Werbkowice, Rw: Nominał 30 w obwódce, brąz 22 mm, Sikorski T. V Pieniądz Zastępczy Majątków Ziemsk.. III-
VF-
100 zł
640 zł
724 Dobra Werbkowice, pieniądz zastępczy jednostronny, Herb i poniżej nominał 10, cynk 25 mm, Sikorski -, uszkodzony III
100 zł
160 zł