Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  POLSKA
564 Wolne Miasto Gdańsk
2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63.b, moneta wybita stemplem lustrzanym, rzadka, delikatna patyna
3 500 zł
5 600 zł
565 Wolne Miasto Gdańsk
2 guldeny 1932, Berlin, Koga, Parchimowicz 64, delikatna patyna
1 500 zł
2 400 zł
566 Wolne Miasto Gdańsk
1 gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61.c, moneta wybita stemplem lustrzanym, patyna
2 500 zł
3 600 zł
567 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.c, moneta wybita stemplem lustrzanym, delikatna patyna
1 500 zł
2 500 zł
568 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1927, Berlin, Parchimowicz 59.b
300 zł
280 zł
569 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1932, Berlin, Parchimowicz 60, wyśmienicie zachowane
500 zł
920 zł
570 Wolne Miasto Gdańsk
10 fenigów, Berlin, Parchimowicz 57.a, wyśmienite
200 zł
400 zł
571 Wolne Miasto Gdańsk
5 fenigów 1923, Berlin, Parchimowicz 55.a, wyśmienity stan zachowania
200 zł
620 zł
572 Wolne Miasto Gdańsk
5 fenigów 1928, Berlin, Parchimowicz 55.b, rzadki rocznik
150 zł
573 Monety niemieckich władz okupacyjnych dla Generalnej Guberni
50 groszy 1938, Warszawa, Parchimowicz 12, oryginalny rulon bankowy z datą 11 V 1941 zawierający 50 sztuk, monety 50 groszowe zostały wprowadzone do obiegu dekretem P..
I/II
UNC/EF
500 zł
1 300 zł
574 Getto Łódź
20 marek 1943, Łódź, Parchimowicz 16, rzadkie i ładnie zachowane
II-/III+
EF-/VF+
2 500 zł
3 300 zł
575 Getto Łódź
2 500 zł
3 100 zł
576 Getto Łódź
10 marek 1943, Łódź, aluminium, Parchimowicz 15.b, bardzo ładne
250 zł
320 zł
577 III Rzeczpospolita 1989-
zestaw (tryptyk) 200.000 złotych 1990, Solidarity Mint - USA, Tadeusz Kościuszko, Fryderyk Chopin i Józef Piłsudski, srebro 5 uncji, Parchimowicz 637, 638 i 639, raz..
10 000 zł
11 000 zł
578 III Rzeczpospolita 1989-
200.000 złotych 1990, Solidarity Mint - USA, Józef Piłsudski, złoto 31.04 g, Parchimowicz 636, nakład tylko 10 sztuk, niezwykle rzadka moneta, patyna
40 000 zł
46 000 zł
579 III Rzeczpospolita 1989-
100.000 złotych 1990, Warszawa, Solidarność, złoto 15.49, 27 mm, Parchimowicz 621, nakład 1001 sztuk, rzadkie
10 000 zł
580 Polska Rzeczpospolita Ludowa i III Rzeczpospolita - monety próbne
20.000 złotych 1989, XIV Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej - Włochy 1990, nikiel, bez napisu PRÓBA, Parchimowicz P-528.b, nakład nieznany
2 000 zł
581 Polska Rzeczpospolita Ludowa i III Rzeczpospolita - monety próbne
100 złotych 1960, Mieszko i Dąbrówka, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro \750\" 20
5 000 zł
13 000 zł
582 Polska Rzeczpospolita Ludowa i III Rzeczpospolita - monety próbne
100 złotych 1960, Mieszko i Dąbrówka, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro \700\" 20.59 g. Parchimowicz P-345.b
5 000 zł
11 500 zł
583 Polska Rzeczpospolita Ludowa i III Rzeczpospolita - monety próbne
200 złotych 1974, XXX LAT PRL, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro, 14.50 g, Parchimowicz P-417.b, nakład 20 sztuk, rzadkie
I/I-
UNC/UNC-
2 500 zł
2 600 zł