Aukcja 39 / 1046

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  MEDALE  AUSTRIA

Karol VI - medal koronacyjny autorstwa medaliera wrocławskiego Jana Kittel’a 1711 r., Aw: Popiersie z profilu w prawo, na ramieniu sygn. I. K., w otoku napis CAROLVS VI ROMAN IMPERATOR.S.A., w odcinku CONSTANTIA ET FORTITUDINE/ELECTUS XII OCTOB/CORONAT XXII DECEM/MDCCXI, Rw: Austria krocząca po francuskiej tarczy na tron, powyżej napis AVSTRIA REDVX, w odcinku MATERNIS SVBDITORUM VOTIS, 42.09 g, 52 mm, F.u.S. 4221, J.u.F. 645, ciemna patyna

Numer: 1046
Opis: AUSTRIA. Karol VI - medal koronacyjny autorstwa medaliera wrocławskiego Jana Kittel’a 1711 r., Aw: Popiersie z profilu w prawo, na ramieniu sygn. I. K., w otoku napis CAROLVS VI ROMAN IMPERATOR.S.A., w odcinku CONSTANTIA ET FORTITUDINE/ELECTUS XII OCTOB/CORONAT XXII DECEM/MDCCXI, Rw: Austria krocząca po francuskiej tarczy na tron, powyżej napis AVSTRIA REDVX, w odcinku MATERNIS SVBDITORUM VOTIS, 42.09 g, 52 mm, F.u.S. 4221, J.u.F. 645, ciemna patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 29-11-2008
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Ilość odsłon: 1045