Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  POLSKA  Gdańsk w oblężeniu 1577
Ferdynand I - dukat 1562, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą - herb Gdańska w owalnej tarczy, zł.. Ferdynand I - dukat 1562, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą - herb Gdańska w owalnej tarczy, zł..
204 Gdańsk w oblężeniu 1577
Ferdynand I - dukat 1562, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą - herb Gdańska w owalnej tarczy, złoto 3.48 g, stempli z herbem miasta zbuntowani gdańszczanie używali ..
7 500 zł
6 000 zł
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa W. Tallemanna z kawką na rewersie, T. 12, rzadki i.. grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa W. Tallemanna z kawką na rewersie, T. 12, rzadki i..
205 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa W. Tallemanna z kawką na rewersie, T. 12, rzadki i ładnie zachowany
2 000 zł
4 500 zł
szeląg oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa K. Goebla, T. 3, rzadki, patyna szeląg oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa K. Goebla, T. 3, rzadki, patyna
206 Gdańsk w oblężeniu 1577
szeląg oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta autorstwa K. Goebla, T. 3, rzadki, patyna
800 zł
2 000 zł