Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  LITERATURA
K. Beyer -  Ryciny pieniędzy polskich nie objętych dziełem Ignacego Zagórskiego \O monetach dawnej..
1073 K. Beyer - Ryciny pieniędzy polskich nie objętych dziełem Ignacego Zagórskiego \O monetach dawnej Polski, 28 tablic
125 zł
360 zł
T. Czacki - zbiór XIV tablic numizmatycznych rytych na miedzi, sztychował A Orłowski i Ligber, bra..
1074 T. Czacki - zbiór XIV tablic numizmatycznych rytych na miedzi, sztychował A Orłowski i Ligber, brak tablic IX i XII, twarda oprawa, skóra
150 zł
170 zł
F. Friedensburg - Codex Diplomaticus Silesiae, monety średniowiecznego Śląska, tom 13, 322 str., W..
1075 F. Friedensburg - Codex Diplomaticus Silesiae, monety średniowiecznego Śląska, tom 13, 322 str., Wrocław 1888, twarda oprawa - półskórek z napisami na grzbiecie
400 zł
410 zł
M. Gumowski - Corpus Numorum Poloniae, zeszt I, 233 str., tekst i 41 tablic oprawionych w książkę,..
1076 M. Gumowski - Corpus Numorum Poloniae, zeszt I, 233 str., tekst i 41 tablic oprawionych w książkę, Kraków 1939, twarda oprawa - płótno
250 zł
300 zł
M. Gumowski - Medale Polskie, 230 str., +34 tablice, Instytut Wydawniczy \Bibljoteka Polska, Warsz..
1077 M. Gumowski - Medale Polskie, 230 str., +34 tablice, Instytut Wydawniczy \Bibljoteka Polska, Warszawa 1925
100 zł
450 zł
M. Gumowski - Monety polskie, 176 str., +32 tablice, Instytut Wydawniczy \Bibljoteka Polska, Warsz..
1078 M. Gumowski - Monety polskie, 176 str., +32 tablice, Instytut Wydawniczy \Bibljoteka Polska, Warszawa 1924
100 zł
120 zł
M. Gumowski - Mennica bydgoska, 291 str., 24 tablice, Toruń 1955, twarda oprawa - półskórek z eleg..
1079 M. Gumowski - Mennica bydgoska, 291 str., 24 tablice, Toruń 1955, twarda oprawa - półskórek z eleganckim marmurkiem i napisami na grzbiecie, książka zawiera dodatkowo..
600 zł
480 zł
M. Gumowski - Mennica bydgoska, 291 str., 24 tablice, Toruń 1955, twarda oprawa - płótno, książka ..
1080 M. Gumowski - Mennica bydgoska, 291 str., 24 tablice, Toruń 1955, twarda oprawa - płótno, książka zawiera dodatkowo streszczenie w języku rosyjskim i niemieckim
400 zł
320 zł
M. Gumowski - Dzieje mennicy krakowskiej, 127 str., 18 tablic, Poznań 1927, twarda oprawa, płótno,..
1081 M. Gumowski - Dzieje mennicy krakowskiej, 127 str., 18 tablic, Poznań 1927, twarda oprawa, płótno, rzadkość
400 zł
1 100 zł
M. Gumowski- Dzieje mennicy toruńskiej, 187 str., 20 tablic, liczne ilustracje w tekście, Toruń 19..
1082 M. Gumowski- Dzieje mennicy toruńskiej, 187 str., 20 tablic, liczne ilustracje w tekście, Toruń 1961, oprawa broszurowa
125 zł
120 zł
Mennica Państwowa w Warszawie - Sprawozdania z działalności w latach 1927/28 -1928/29-1929/30, 87 ..
1083 Mennica Państwowa w Warszawie - Sprawozdania z działalności w latach 1927/28 -1928/29-1929/30, 87 str., 4 tablice, Warszawa 1931, twarda oprawa
150 zł
210 zł
R. Rybarski - Skarb i pieniądz za Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana III, 540 str., twarda o..
1084 R. Rybarski - Skarb i pieniądz za Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana III, 540 str., twarda oprawa - płótno, ekslibris Juliusza Mękickiego
200 zł
160 zł
K. Stronczyński - Dawne monety polskie dynastii Piastów i Jagiellonów, I tom, 247 str., lustracje ..
1085 K. Stronczyński - Dawne monety polskie dynastii Piastów i Jagiellonów, I tom, 247 str., lustracje w tekście wraz z odręcznymi zapiskami, Piotrków 1883; II tom 221 str..
1 000 zł
1 550 zł
Stanisław hr. Walewski - Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1624 (tablice zamieszczone w kies..
1086 Stanisław hr. Walewski - Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1624 (tablice zamieszczone w kieszeni książki), 224 strony, 19 tablic, Kraków 1884, twarda oprawa - p..
400 zł
740 zł