Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
szeląg 1572, Dahlen, Neumann 339, Fed. 628 szeląg 1572, Dahlen, Neumann 339, Fed. 628
791 INFLANTY
szeląg 1572, Dahlen, Neumann 339, Fed. 628
150 zł
120 zł
Gotthard Kettler 1562-1587, denar 1578, Mitawa, Neumann 300, T. 8, rzadki Gotthard Kettler 1562-1587, denar 1578, Mitawa, Neumann 300, T. 8, rzadki
792 KSIĘSTWO KURLANDII
Gotthard Kettler 1562-1587, denar 1578, Mitawa, Neumann 300, T. 8, rzadki
500 zł
Fryderyk Kettler 1587-1642, trojak 1596, Mitawa, Kruggel 2.10. 5.1, patyna Fryderyk Kettler 1587-1642, trojak 1596, Mitawa, Kruggel 2.10. 5.1, patyna
793 KSIĘSTWO KURLANDII
Fryderyk Kettler 1587-1642, trojak 1596, Mitawa, Kruggel 2.10. 5.1, patyna
600 zł
860 zł
Fryderyk Kazimierz Kettler 1682-1698, ort 1694, Mitawa, Kruggel 4.8. 1.1, rzadki Fryderyk Kazimierz Kettler 1682-1698, ort 1694, Mitawa, Kruggel 4.8. 1.1, rzadki
794 KSIĘSTWO KURLANDII
Fryderyk Kazimierz Kettler 1682-1698, ort 1694, Mitawa, Kruggel 4.8. 1.1, rzadki
III-
VF-
1 500 zł
1 700 zł
Ernest Jan Birin 1762-1769, szeląg 1764, Mitawa, Kruggel 6.1. 2.3 Ernest Jan Birin 1762-1769, szeląg 1764, Mitawa, Kruggel 6.1. 2.3
795 KSIĘSTWO KURLANDII
Ernest Jan Birin 1762-1769, szeląg 1764, Mitawa, Kruggel 6.1. 2.3
125 zł
360 zł
Piotr Biron 1769-1795, talar 1780, Mitawa, Kruggel 7.1.1.1, Dav. 624, ciemna patyna Piotr Biron 1769-1795, talar 1780, Mitawa, Kruggel 7.1.1.1, Dav. 624, ciemna patyna
796 KSIĘSTWO KURLANDII
Piotr Biron 1769-1795, talar 1780, Mitawa, Kruggel 7.1.1.1, Dav. 624, ciemna patyna
1 500 zł
1 650 zł
1/2 marki 1565, Ryga, Neumann 420, Fed 585, patyna 1/2 marki 1565, Ryga, Neumann 420, Fed 585, patyna
797 RYGA - miasto
1/2 marki 1565, Ryga, Neumann 420, Fed 585, patyna
1 000 zł
1 550 zł
szeląg 1576, Ryga, Neumann 423, Fed. 617, patyna szeląg 1576, Ryga, Neumann 423, Fed. 617, patyna
798 RYGA - miasto
szeląg 1576, Ryga, Neumann 423, Fed. 617, patyna
125 zł
Filip Juliusz Wołogoski 1592-1625, grosz 1616, Nowopole (Franzburg), Hildisch 186 Filip Juliusz Wołogoski 1592-1625, grosz 1616, Nowopole (Franzburg), Hildisch 186
799 POMORZE
Filip Juliusz Wołogoski 1592-1625, grosz 1616, Nowopole (Franzburg), Hildisch 186
100 zł
80 zł
Filip II 1606-1618, grosz 1612, Szczecin, Hildisch 60 Filip II 1606-1618, grosz 1612, Szczecin, Hildisch 60
800 POMORZE
Filip II 1606-1618, grosz 1612, Szczecin, Hildisch 60
100 zł
120 zł
Filip II 1606-1618, grosz 1614, Szczecin. Hildisch 62 Filip II 1606-1618, grosz 1614, Szczecin. Hildisch 62
801 POMORZE
Filip II 1606-1618, grosz 1614, Szczecin. Hildisch 62
125 zł
100 zł
Franciszek I 1618-1620, jako biskup kamieński, grosz 1617, Koszalin, ciekawszy typ z popiersiem ks.. Franciszek I 1618-1620, jako biskup kamieński, grosz 1617, Koszalin, ciekawszy typ z popiersiem ks..
802 POMORZE
Franciszek I 1618-1620, jako biskup kamieński, grosz 1617, Koszalin, ciekawszy typ z popiersiem księcia, Hildisch 239
100 zł
440 zł
Franciszek I 1618-1620, jako biskup kamieński, grosz 1617, Koszalin, typ z Gryfem na awersie, Hild.. Franciszek I 1618-1620, jako biskup kamieński, grosz 1617, Koszalin, typ z Gryfem na awersie, Hild..
803 POMORZE
Franciszek I 1618-1620, jako biskup kamieński, grosz 1617, Koszalin, typ z Gryfem na awersie, Hildisch 239
100 zł
90 zł
Ulryk 1618-1622, jako biskup kamieński, grosz 1618, Darłowo, Hildisch 246 Ulryk 1618-1622, jako biskup kamieński, grosz 1618, Darłowo, Hildisch 246
804 POMORZE
Ulryk 1618-1622, jako biskup kamieński, grosz 1618, Darłowo, Hildisch 246
100 zł
240 zł
Bogusław XIV (1606- 1620-1637, grosz 1619, Darłowo, Hildisch 284 Bogusław XIV (1606- 1620-1637, grosz 1619, Darłowo, Hildisch 284
805 POMORZE
Bogusław XIV (1606- 1620-1637, grosz 1619, Darłowo, Hildisch 284
100 zł
80 zł
Karol XI 1660-1697, 2/3 talara (gulden) 1689, Szczecin, litery ILA pod popiersiem króla a data pon.. Karol XI 1660-1697, 2/3 talara (gulden) 1689, Szczecin, litery ILA pod popiersiem króla a data pon..
806 POMORZE
Karol XI 1660-1697, 2/3 talara (gulden) 1689, Szczecin, litery ILA pod popiersiem króla a data poniżej tarczy herbowej przedzielona nominałem, Ahlström 113 c, bardzo ..
1 500 zł
1 200 zł
Karol XI 1660-1697, 1/3 talara (1/2 guldena) 1674, Szczecin, Ahlström 128, wyśmienity stan zachowa.. Karol XI 1660-1697, 1/3 talara (1/2 guldena) 1674, Szczecin, Ahlström 128, wyśmienity stan zachowa..
807 POMORZE
Karol XI 1660-1697, 1/3 talara (1/2 guldena) 1674, Szczecin, Ahlström 128, wyśmienity stan zachowania
2 000 zł
2 300 zł
trojak 1535, Królewiec, na awersie PRVSSIE, Bahr. 1154, Neumann 42, patyna trojak 1535, Królewiec, na awersie PRVSSIE, Bahr. 1154, Neumann 42, patyna
808 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht 1525-1568
trojak 1535, Królewiec, na awersie PRVSSIE, Bahr. 1154, Neumann 42, patyna
400 zł
420 zł
trojak 1535, Królewiec, na awersie PRVSS, Bahr. 1150, Neumann 42 trojak 1535, Królewiec, na awersie PRVSS, Bahr. 1150, Neumann 42
809 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht 1525-1568
trojak 1535, Królewiec, na awersie PRVSS, Bahr. 1150, Neumann 42
250 zł
280 zł
grosz 1550, Królewiec, Bahr. 1207, Neumann 47, rzadszy rocznik grosz 1550, Królewiec, Bahr. 1207, Neumann 47, rzadszy rocznik
810 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht 1525-1568
grosz 1550, Królewiec, Bahr. 1207, Neumann 47, rzadszy rocznik
125 zł
100 zł