Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  MONETY ZASTĘPCZE
Skierniewice, 5 groszy Spółdzielni 18 pułku piechoty, cynk, Bart. 14 (R 7b), patyna Skierniewice, 5 groszy Spółdzielni 18 pułku piechoty, cynk, Bart. 14 (R 7b), patyna
836 Skierniewice, 5 groszy Spółdzielni 18 pułku piechoty, cynk, Bart. 14 (R 7b), patyna III+
125 zł
140 zł
Stanisławów, 1 złoty Spółdzielni 48 pułku piechoty Strzelców Kresowych, aluminium, Bart. 46 (R 7b).. Stanisławów, 1 złoty Spółdzielni 48 pułku piechoty Strzelców Kresowych, aluminium, Bart. 46 (R 7b)..
837 Stanisławów, 1 złoty Spółdzielni 48 pułku piechoty Strzelców Kresowych, aluminium, Bart. 46 (R 7b), rysy w tle, patyna III+
125 zł
230 zł
Poznań, 10 groszy Spółdzielni 55 pułku piechoty, cynk, Bart. 50 (R 7a) Poznań, 10 groszy Spółdzielni 55 pułku piechoty, cynk, Bart. 50 (R 7a)
838 Poznań, 10 groszy Spółdzielni 55 pułku piechoty, cynk, Bart. 50 (R 7a) III+
125 zł
170 zł
Bydgoszcz, 50 groszy Sklepu Żołnierskiego 62 pułku piechoty, aluminium, Bart. 60 (R 7a), rzadkie Bydgoszcz, 50 groszy Sklepu Żołnierskiego 62 pułku piechoty, aluminium, Bart. 60 (R 7a), rzadkie
839 Bydgoszcz, 50 groszy Sklepu Żołnierskiego 62 pułku piechoty, aluminium, Bart. 60 (R 7a), rzadkie III+
250 zł
1 200 zł
Sanok, 1 złoty Spółdzielni 2 pułku strzelców podhalańskich, aluminium, Bart. 98 (R 7b) Sanok, 1 złoty Spółdzielni 2 pułku strzelców podhalańskich, aluminium, Bart. 98 (R 7b)
840 Sanok, 1 złoty Spółdzielni 2 pułku strzelców podhalańskich, aluminium, Bart. 98 (R 7b) III+
125 zł
230 zł
Warszawa, (lata 30-te XX wieku), bon o nominale 2 złote do Teatru Wesoły Wieczór, Warszawa Nowy Św.. Warszawa, (lata 30-te XX wieku), bon o nominale 2 złote do Teatru Wesoły Wieczór, Warszawa Nowy Św..
841 Warszawa, (lata 30-te XX wieku), bon o nominale 2 złote do Teatru Wesoły Wieczór, Warszawa Nowy Świat 63, aluminium, 2.30 g, średnica 30 mm, wyśmienity stan zachowania I
100 zł
80 zł
Winnogóra (Wielkopolska), moneta zastępcza o nominale 10 (fenigów), wybita w 1917 roku na zlecenie.. Winnogóra (Wielkopolska), moneta zastępcza o nominale 10 (fenigów), wybita w 1917 roku na zlecenie..
842 Winnogóra (Wielkopolska), moneta zastępcza o nominale 10 (fenigów), wybita w 1917 roku na zlecenie znanego numizmatyka polskiego Henryka Mańkowskiego - właściciela ma.. III-
VF-
100 zł
Wolne Miasto Gdańsk, żeton Kasyna Sopot na 1.000 (guldenów), plastik w kolorze bordowym, 59 x 35 m.. Wolne Miasto Gdańsk, żeton Kasyna Sopot na 1.000 (guldenów), plastik w kolorze bordowym, 59 x 35 m..
843 Wolne Miasto Gdańsk, żeton Kasyna Sopot na 1.000 (guldenów), plastik w kolorze bordowym, 59 x 35 mm, Menzel 2691, (wycena 130 DM), rzadki II+
250 zł
200 zł