Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, odmiana z szeroką kokardą na ramieniu króla, T. 1, ładnie zachowany, delikatn.. ort 1623, Bydgoszcz, odmiana z szeroką kokardą na ramieniu króla, T. 1, ładnie zachowany, delikatn..
287 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, odmiana z szeroką kokardą na ramieniu króla, T. 1, ładnie zachowany, delikatna patyna
200 zł
320 zł
ort 1623, Bydgoszcz, popiersie króla z szeroką kokardą na ramieniu i bardzo ciekawy kształt korony.. ort 1623, Bydgoszcz, popiersie króla z szeroką kokardą na ramieniu i bardzo ciekawy kształt korony..
288 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, popiersie króla z szeroką kokardą na ramieniu i bardzo ciekawy kształt korony nad tarczą herbową, T. 1, delikatna patyna
200 zł
480 zł
ort 1623, Bydgoszcz, na awersie PRVS • M + kończy napis, T. 1 ort 1623, Bydgoszcz, na awersie PRVS • M + kończy napis, T. 1
289 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, na awersie PRVS • M + kończy napis, T. 1
150 zł
140 zł
290 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, na awersie PRV • , na rewersie data dwukrotnie- w otoku i nad tarcza herbową, T. 1.50, patyna
450 zł
420 zł
ort 1623, Gdańsk, na awersie PR • , na rewersie data dwukrotnie- w otoku i nad tarcza herbową, T. .. ort 1623, Gdańsk, na awersie PR • , na rewersie data dwukrotnie- w otoku i nad tarcza herbową, T. ..
291 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, na awersie PR • , na rewersie data dwukrotnie- w otoku i nad tarcza herbową, T. 1.50, patyna
400 zł
ort 1623, Gdańsk, nad tarczą herbową • 2 • 3 • i kropki pod łapami lwów, T. 1.50, okazowy stan zac.. ort 1623, Gdańsk, nad tarczą herbową • 2 • 3 • i kropki pod łapami lwów, T. 1.50, okazowy stan zac..
292 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, nad tarczą herbową • 2 • 3 • i kropki pod łapami lwów, T. 1.50, okazowy stan zachowania rzadko spotykany w tym typie monet
1 000 zł
3 600 zł
ort 1623, Gdańsk, na awersie M : D : L • R : PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • i bez.. ort 1623, Gdańsk, na awersie M : D : L • R : PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • i bez..
293 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, na awersie M : D : L • R : PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • i bez kropek pod łapami lwów, T. 1.50, bardzo ładnie zachowany
I/I-
UNC/UNC-
600 zł
1 150 zł
ort 1623, Gdańsk, na awersie M • D : L • R : PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • , T. .. ort 1623, Gdańsk, na awersie M • D : L • R : PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • , T. ..
294 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, na awersie M • D : L • R : PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • , T. 1.50, minimalna wada blachy na awersie
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
1 000 zł
ort 1623, Gdańsk, na awersie cyfra 1 dotyka kryzy, litery PR • kończą napis, nad tarczą herbową • .. ort 1623, Gdańsk, na awersie cyfra 1 dotyka kryzy, litery PR • kończą napis, nad tarczą herbową • ..
295 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, na awersie cyfra 1 dotyka kryzy, litery PR • kończą napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • , T. 1.50, minimalna wada blachy na awersie
II+/I-
EF+/UNC-
500 zł
660 zł
ort 1623, Gdańsk, na awersie PRV • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • , drobna wada bicia ort 1623, Gdańsk, na awersie PRV • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • , drobna wada bicia
296 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, na awersie PRV • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 3 • , drobna wada bicia
450 zł
360 zł
ort 1624, Bydgoszcz, na awersie PRV : M + kończy napis, T. 1 ort 1624, Bydgoszcz, na awersie PRV : M + kończy napis, T. 1
297 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Bydgoszcz, na awersie PRV : M + kończy napis, T. 1
200 zł
280 zł
ort 1624, Bydgoszcz, na awersie PRV : M + kończy napis, T. 1, delikatna patyna ort 1624, Bydgoszcz, na awersie PRV : M + kończy napis, T. 1, delikatna patyna
298 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Bydgoszcz, na awersie PRV : M + kończy napis, T. 1, delikatna patyna
150 zł
280 zł
299 Zygmunt III Waza 1587-1632
125 zł
160 zł
ort 1624, Bydgoszcz, na awersie PRV • M + kończy napis, T. 1 ort 1624, Bydgoszcz, na awersie PRV • M + kończy napis, T. 1
300 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Bydgoszcz, na awersie PRV • M + kończy napis, T. 1
125 zł
180 zł
ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 4, T. 1.50, ładnie zachow.. ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 4, T. 1.50, ładnie zachow..
301 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 4, T. 1.50, ładnie zachowany
500 zł
400 zł
ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 4, T. 1.50 ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 4, T. 1.50
302 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 4, T. 1.50
II+/II
EF+/EF
450 zł
420 zł
ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 : 4 • , T. 1.50, patyna ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 : 4 • , T. 1.50, patyna
303 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 : 4 • , T. 1.50, patyna
450 zł
360 zł
ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 4 • , T. 1.50, patyna ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 4 • , T. 1.50, patyna
304 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 4 • , T. 1.50, patyna
400 zł
ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 4 • ,T. 1.50, drobna wa.. ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 4 • ,T. 1.50, drobna wa..
305 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR • kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 4 • ,T. 1.50, drobna wada bicia, patyna
250 zł
200 zł
ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR : kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 4 • , T. 1.50, patyna ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR : kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 4 • , T. 1.50, patyna
306 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, na awersie PR : kończy napis, nad tarczą herbową • 2 • 4 • , T. 1.50, patyna
200 zł
260 zł