Aukcja nr 3

USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ramce, Plage 269, Fr. 114 (43). dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ramce, Plage 269, Fr. 114 (43).
399 KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831
dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ramce, Plage 269, Fr. 114 (43).
300 zł
305 zł
400 KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831
5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał i napis, Plage 272.
140 zł
205 zł
pudełko w kolorze wiśniowo-brązowym z wytłoczonym napisem, zawierające komplet monet Powstania Lis..
401 KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831
pudełko w kolorze wiśniowo-brązowym z wytłoczonym napisem, zawierające komplet monet Powstania Listopadowego i banknot.Pudełko w stanie bardzo dobrym.
II/III
EF/VF
900 zł
720 zł
kubek srebrny z kompletem monet Powstania Listopadowego, punce, Austria, XIX w. Stan bardzo dobry. kubek srebrny z kompletem monet Powstania Listopadowego, punce, Austria, XIX w. Stan bardzo dobry.
402 KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831
kubek srebrny z kompletem monet Powstania Listopadowego, punce, Austria, XIX w. Stan bardzo dobry.
1 400 zł
1 300 zł