Aukcja nr 3

USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
Jesteś w: A3  LITERATURA
706 Feliks Bentkowski - Spis medalów polskich. 259 str., 4 miedzioryty w tekście. Warszawa, 1830r., oprawa półskórek, bardzo rzadki egzemplarz katalogu gabinetu numizmaty..
120 zł
180 zł
707 C. Castan, J. R. Cayon - Catalogo de las Monedas Españolas desde los Reyes Catolicos a Juan Carlos I, Madryt, 1986r.
60 zł
48 zł
708 Marian Gumowski - Monety polskie, 176 str., 32 tabl., Warszawa, 1924r.,
25 zł
34 zł
709 Francois von Hoof/André Schoevaert - Déscription de medailles russes 1862-1908, The Russian Numismatic Society- Akron, 1990r., Francuskojęzyczna wersja katalogu Smirn..
100 zł
710 Joachim Lelewel - Stare pieniądze w roku 1824 w czerwcu blisko Płocka w Trzebieniu wykopane - Warszawa, 1826r.
50 zł
52 zł
300 zł
120 zł
712 Medale Mennicy Państwowej, 1946-1984r., Arkady- Warszawa 1974, 1979 i 1986r., Trzy części w jednej oprawie. Półskórek.
50 zł
713 Friedrich von Schrötter - Brandenburg - Fränkischer Münzwessen-Halle, 1927 r., 204 str., 39 tabl., przedruk.
90 zł
714 Georg Daniel Senlers - Historische Nachricht von Wahrfagenden, Münzen, Georg Bauer Herausgeber Nürnberg 1765, 1764, 1766 i 1769r., oprawa, marmurek z epoki.
80 zł
115 zł
715 Kazimierz Stronczyński - Pieniądze Piastów, od czasów najdawniejszych do roku 1300, Warszawa, 1847r., brak 20 tablic końcowych, oprawa kartonowa
70 zł
716 Zygmunt Walewski - Trojaki koronne Zygmunta III, Kraków, 1884 str., 19 tablic, oprawa półskórek.
80 zł
64 zł
717 Robert Werlich - Orders and Decorations of All Nations - Ancient and Modern Civil and Military - Second Edition, Encyklopedia orderów i odznaczeń całego świata, II wy..
200 zł
718 Zonnebloem - Officiele catalogus zilveren munten - części 1, 2 i 3, Katalog monet srebrnych dla Zjednoczonych Prowincji Niderlandów Północnych za okres 1576-1795r., z..
70 zł