Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  ŚREDNIOWIECZE  POLSKA
zestaw denarów; razem 3 sztuki, różne odmiany zestaw denarów; razem 3 sztuki, różne odmiany
102 POLSKA / Władysław Jagiełło 1386-1434
zestaw denarów; razem 3 sztuki, różne odmiany
125 zł
210 zł
szeląg, Gdańsk, Aw: Orzeł i napis w otoku KASIMIRVS R POLON, Rw: Herb Gdańska i napis w otoku MONE.. szeląg, Gdańsk, Aw: Orzeł i napis w otoku KASIMIRVS R POLON, Rw: Herb Gdańska i napis w otoku MONE..
103 POLSKA / Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492
szeląg, Gdańsk, Aw: Orzeł i napis w otoku KASIMIRVS R POLON, Rw: Herb Gdańska i napis w otoku MONETA CIVIT DANCZ, Gum. 459
150 zł
230 zł
szeląg, Gdańsk, Aw: Orzeł i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 459 szeląg, Gdańsk, Aw: Orzeł i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 459
104 POLSKA / Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492
szeląg, Gdańsk, Aw: Orzeł i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 459
125 zł
100 zł
szeląg, Elbląg, Aw: Orzeł i napis w otoku KASIMIRVS R POLONI, Rw: Herb Elbląga i napis MONETA CIVI.. szeląg, Elbląg, Aw: Orzeł i napis w otoku KASIMIRVS R POLONI, Rw: Herb Elbląga i napis MONETA CIVI..
105 POLSKA / Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492
szeląg, Elbląg, Aw: Orzeł i napis w otoku KASIMIRVS R POLONI, Rw: Herb Elbląga i napis MONETA CIVIT ELVI, Gum. 464, Pfau 47
250 zł
400 zł
szeląg, Elbląg, Aw: Orzeł i napis w otoku KASIMIRVS R POLON, Rw: Herb Elbląga i napis MONETA..VIT .. szeląg, Elbląg, Aw: Orzeł i napis w otoku KASIMIRVS R POLON, Rw: Herb Elbląga i napis MONETA..VIT ..
106 POLSKA / Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492
szeląg, Elbląg, Aw: Orzeł i napis w otoku KASIMIRVS R POLON, Rw: Herb Elbląga i napis MONETA..VIT ELVI, Gum. 464, Pfau 40
150 zł
310 zł
brakteat Elbląg; Tarcza z herbem miasta, Gum. 465, Pfau 72
107 POLSKA / Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492
100 zł
brakteat, Toruń; Podwójny krzyż, Gum. 457
108 POLSKA / Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492
100 zł
80 zł
Tąglin, przed 1381 r., wit, Aw: Strzała z kulkami na końcach i napis w otoku, Rw: Krzyż z małym kr.. Tąglin, przed 1381 r., wit, Aw: Strzała z kulkami na końcach i napis w otoku, Rw: Krzyż z małym kr..
109 POLSKA / POMORZE
Tąglin, przed 1381 r., wit, Aw: Strzała z kulkami na końcach i napis w otoku, Rw: Krzyż z małym krzyży- kiem w środku, napis w otoku, Dbg 175.a, patyna
200 zł
430 zł
Tąglin, przed 1381 r.,wit, Aw: Strzała z kulkami na końcach i napis w otoku, Rw: Krzyż z małym krz.. Tąglin, przed 1381 r.,wit, Aw: Strzała z kulkami na końcach i napis w otoku, Rw: Krzyż z małym krz..
110 POLSKA / POMORZE
Tąglin, przed 1381 r.,wit, Aw: Strzała z kulkami na końcach i napis w otoku, Rw: Krzyż z małym krzyży- kiem w środku, napis w otoku, Dbg 175.a, kontrmarka Münster, pę..
200 zł
210 zł
Gryfia, XIV -XV w., wit, Aw: Gryf w lewo i napis w otoku, Rw: Krzyż z tarczką pośrodku i napis w o.. Gryfia, XIV -XV w., wit, Aw: Gryf w lewo i napis w otoku, Rw: Krzyż z tarczką pośrodku i napis w o..
111 POLSKA / POMORZE
Gryfia, XIV -XV w., wit, Aw: Gryf w lewo i napis w otoku, Rw: Krzyż z tarczką pośrodku i napis w otoku, Dbg 209, patyna
200 zł
340 zł
Pyrzyce, XV w., kwartnik , Aw: Tarcza z różą i napis w otoku, Rw: Gryf w lewo, Dbg 230 Pyrzyce, XV w., kwartnik , Aw: Tarcza z różą i napis w otoku, Rw: Gryf w lewo, Dbg 230
112 POLSKA / POMORZE
Pyrzyce, XV w., kwartnik , Aw: Tarcza z różą i napis w otoku, Rw: Gryf w lewo, Dbg 230
III-
VF-
100 zł
80 zł
Stargard, XV w., denar, Aw: Gwiazda sześcioramienna, Rw: Negatyw awersu, jak Dbg 243.b, ale błędne.. Stargard, XV w., denar, Aw: Gwiazda sześcioramienna, Rw: Negatyw awersu, jak Dbg 243.b, ale błędne..
113 POLSKA / POMORZE
Stargard, XV w., denar, Aw: Gwiazda sześcioramienna, Rw: Negatyw awersu, jak Dbg 243.b, ale błędne bicie
100 zł
95 zł
Stargard, XV w., kwartnik, Aw: Krzyż i w polach pięcioramienne gwiazdy, Rw: Gryf, Dbg 245 Stargard, XV w., kwartnik, Aw: Krzyż i w polach pięcioramienne gwiazdy, Rw: Gryf, Dbg 245
114 POLSKA / POMORZE
Stargard, XV w., kwartnik, Aw: Krzyż i w polach pięcioramienne gwiazdy, Rw: Gryf, Dbg 245
100 zł
130 zł
Strzałów, przed 1381 r., wit, Aw: Strzała i napis w otoku, Rw: Krzyż i jednym polu strzała, Dbg 25.. Strzałów, przed 1381 r., wit, Aw: Strzała i napis w otoku, Rw: Krzyż i jednym polu strzała, Dbg 25..
115 POLSKA / POMORZE
Strzałów, przed 1381 r., wit, Aw: Strzała i napis w otoku, Rw: Krzyż i jednym polu strzała, Dbg 259.a
200 zł
330 zł
Strzałów, wit 1381-1384/87, Aw; Strzała i napis w otoku, Rw: Krzyż i w jednym polu strzała, Dbg 261 Strzałów, wit 1381-1384/87, Aw; Strzała i napis w otoku, Rw: Krzyż i w jednym polu strzała, Dbg 261
116 POLSKA / POMORZE
Strzałów, wit 1381-1384/87, Aw; Strzała i napis w otoku, Rw: Krzyż i w jednym polu strzała, Dbg 261
150 zł
150 zł