Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  VARIA
Galicja, kubek srebrny z monetami i medalami- koniec XIX w., dno wykonane z 5 złotówki 1831 z Pows..
966 Galicja, kubek srebrny z monetami i medalami- koniec XIX w., dno wykonane z 5 złotówki 1831 z Powstania Listopadowego, w korpus wlutowane dukat holenderski 1803, 1 zł.. III
900 zł
1 100 zł
mahoniowa szkatuła intarsjowana z: 1. rękopiśmiennym katalogiem monet polskich w języku niemieckim..
967 mahoniowa szkatuła intarsjowana z: 1. rękopiśmiennym katalogiem monet polskich w języku niemieckim, uzupełnionym uwagami Wł. Bartynowskiego. Rękopis ilustrowany ilust.. II+
6 000 zł
para klocków do bartynotypów awersu i rewersu talara pruskiego Jerzego Fryderyka 1598 r., gips pow.. para klocków do bartynotypów awersu i rewersu talara pruskiego Jerzego Fryderyka 1598 r., gips pow..
968 para klocków do bartynotypów awersu i rewersu talara pruskiego Jerzego Fryderyka 1598 r., gips powlekany 50 mm, opis bartynotypów- patrz BN nr 9 z 1966 str. 155 I
1 000 zł
800 zł
klocek do bartynotypu awersu talara Władysława IV, gips powlekany 50 mm
969 klocek do bartynotypu awersu talara Władysława IV, gips powlekany 50 mm I
500 zł
para klocków do bartynotypów awersu i rewersu szeląga 1650 r., gips powlekany, nieregularny czworo.. para klocków do bartynotypów awersu i rewersu szeląga 1650 r., gips powlekany, nieregularny czworo..
970 para klocków do bartynotypów awersu i rewersu szeląga 1650 r., gips powlekany, nieregularny czworokąt 40- 45 mm I
1 000 zł
para klocków do bartynotypów awersu i rewersu grosza próbnego Stanisława Augusta Poniatowskiego 17.. para klocków do bartynotypów awersu i rewersu grosza próbnego Stanisława Augusta Poniatowskiego 17..
971 para klocków do bartynotypów awersu i rewersu grosza próbnego Stanisława Augusta Poniatowskiego 1765 r, gips powlekany, nieregularny czworokąt 32 x 34 mm I
1 000 zł
tłoki do suchej pieczęci Kapituły Orderu Virtuti Militari . Tłok górny; Orzeł państwowy i napis ne.. tłoki do suchej pieczęci Kapituły Orderu Virtuti Militari . Tłok górny; Orzeł państwowy i napis ne..
972 tłoki do suchej pieczęci Kapituły Orderu Virtuti Militari . Tłok górny; Orzeł państwowy i napis negatywowy KAPITUŁA ORDERU WOJENNEGO VIRTUTI MILITARI, stal 53 mm. Tło.. I
2 000 zł
1 600 zł