Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  LITERATURA
1201 Chomiński- Leo Hamburger Frankfurt a.M- Auktionskatalog 94- Sammlung Chomiński 9, Mai 1932, 26 str. 7 tablic, lista cen szacunkowych, oprawa broszurowa
300 zł
540 zł
1202 C. von Fabriczy- Medaillen der italienischen Renaissance, 108 str, liczne ilustracje w tekście, Lipsk bez daty, twarda oprawa
120 zł
1203 F. Friedensburg- Schlesiens Münzgeschichte im Mittelalter- Codex Diplomaticus Silesiae 1887-1904, 322 + 70 str., 19 tablic, reprint Lipsk 1984, twarda oprawa, podstaw..
300 zł
360 zł
1204 M. Gumowski- Bolesław Chrobry w Czechach- szkic numizmatyczny, 37 str., ilustracje w tekście, Poznań 1934, exlibris F. Ścibały, oprawa kartonowa
20 zł
120 zł
1205 Herstal- The American Auction Association- The Stanisław Herstal Sale- 7-9 February 1974, 38 str. 1 tablica, odbitka kserograficzna polskiej części katalogu, lista wy..
70 zł
56 zł
1206 L. Huszar- Münzkatalog Ungarn von 1.000 bis heute, 366 str., w tekście liczne fotografie i rysunki, stopnie rzadkości, Budapest 1979, twarda oprawa z obwolutą, cenny ..
120 zł
190 zł
1207 I. Polkowski- Decouverte a Głębokie des monnaies polonaises du Moyen-Age, 80 str., 7 tablic, Poznań 1876, oprawa broszurowa
80 zł
150 zł
1208 K. Stronczyński- Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300, 6 +362 + 22 str., 36 tablic, Warszawa 1847, oprawa półskórek, niewielkie zaplamienia i ślad..
600 zł
480 zł
1209 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne- dodatek 1909-1912, 206 str., z jednej karty wycięta reklama, Kraków 1909-1912, ładna twarda oprawa
100 zł
430 zł
1210 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1912, 192 str., 16 tablic, Kraków 1912, twarda oprawa, w trzech tablicach wycięte i ponownie wklejone ilustracje
200 zł
500 zł
1211 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1913, 188 + 34 str., 10 tablic, Kraków 1913, ładna twarda oprawa
200 zł
840 zł