Aukcja nr 23

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
Jesteś w: A23  POLSKA  Stefan Batory 1576-1586
dukat 1584, Gdańsk, H-Cz. 723 R2, Fr. 3, złoto, 3.48 g, ładna stara patyna dukat 1584, Gdańsk, H-Cz. 723 R2, Fr. 3, złoto, 3.48 g, ładna stara patyna
176 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1584, Gdańsk, H-Cz. 723 R2, Fr. 3, złoto, 3.48 g, ładna stara patyna
4 000 zł
3 200 zł
dukat 1586, Gdańsk, H-Cz. 770 R1, Fr. 3, złoto, 3.52 g dukat 1586, Gdańsk, H-Cz. 770 R1, Fr. 3, złoto, 3.52 g
177 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1586, Gdańsk, H-Cz. 770 R1, Fr. 3, złoto, 3.52 g
2 500 zł
2 850 zł
dukat 1586, Gdańsk, drugi egzemplarz, złoto, 3.51 g dukat 1586, Gdańsk, drugi egzemplarz, złoto, 3.51 g
178 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1586, Gdańsk, drugi egzemplarz, złoto, 3.51 g
2 800 zł
2 550 zł
talar oblężniczy 1577, Gdańsk, odmiana z kawką - znakiem mincerza W. Tallemana, Bahr. 8107, Dav. 8.. talar oblężniczy 1577, Gdańsk, odmiana z kawką - znakiem mincerza W. Tallemana, Bahr. 8107, Dav. 8..
179 Stefan Batory 1576-1586
talar oblężniczy 1577, Gdańsk, odmiana z kawką - znakiem mincerza W. Tallemana, Bahr. 8107, Dav. 8452, ładnie wybity i zachowany egzemplarz co jest rzadkością tego ty..
5 000 zł
4 600 zł
trojak 1581, Wilno, bardzo rzadka odmiana z listkiem poniżej cyfry III, Kurp. 298 R7, H-Cz. 5709 R.. trojak 1581, Wilno, bardzo rzadka odmiana z listkiem poniżej cyfry III, Kurp. 298 R7, H-Cz. 5709 R..
180 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, bardzo rzadka odmiana z listkiem poniżej cyfry III, Kurp. 298 R7, H-Cz. 5709 R7, T.40 wada blachy, stara patyna
1 000 zł
1 250 zł
trojak 1582, Wilno, Kurp. 301 R1, Gum. 756, patyna trojak 1582, Wilno, Kurp. 301 R1, Gum. 756, patyna
181 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Kurp. 301 R1, Gum. 756, patyna
150 zł
120 zł
trojak 1583, Wilno, Kurp. 305 R1, Gum. 758, patyna trojak 1583, Wilno, Kurp. 305 R1, Gum. 758, patyna
182 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Wilno, Kurp. 305 R1, Gum. 758, patyna
125 zł
160 zł
trojak 1584, Ryga, Kurp. 445 R1, Gum. 813 trojak 1584, Ryga, Kurp. 445 R1, Gum. 813
183 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Ryga, Kurp. 445 R1, Gum. 813
150 zł
320 zł
184 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Wilno, odmiana z herbem Lis pod popiersiem króla, Kurp. 313 R1, Gum. 763
100 zł
110 zł
trojak 1585, Ryga, odmiana napisu CIVI RI, Kurp. 449 R, Gum. 814 trojak 1585, Ryga, odmiana napisu CIVI RI, Kurp. 449 R, Gum. 814
185 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, odmiana napisu CIVI RI, Kurp. 449 R, Gum. 814
125 zł
300 zł
trojak 1586, Poznań, podobny jak Kurp. 200 R, nietypowe napisy wynikają z dwukrotnego uderzenia st.. trojak 1586, Poznań, podobny jak Kurp. 200 R, nietypowe napisy wynikają z dwukrotnego uderzenia st..
186 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Poznań, podobny jak Kurp. 200 R, nietypowe napisy wynikają z dwukrotnego uderzenia stemplem, Gum. 718
125 zł
120 zł
trojak 1586, Ryga, odmiana z małą głową króla, Kurp. 454 R, Gum. 814, patyna trojak 1586, Ryga, odmiana z małą głową króla, Kurp. 454 R, Gum. 814, patyna
187 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, odmiana z małą głową króla, Kurp. 454 R, Gum. 814, patyna
100 zł
130 zł
grosz 1578, Gdańsk, Kurp. 378 R1, Gum. 789 grosz 1578, Gdańsk, Kurp. 378 R1, Gum. 789
188 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1578, Gdańsk, Kurp. 378 R1, Gum. 789
250 zł
370 zł
szeląg 1582, Wilno, Kurp. 265 R, Gum. 746 szeląg 1582, Wilno, Kurp. 265 R, Gum. 746
189 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1582, Wilno, Kurp. 265 R, Gum. 746
80 zł
250 zł
190 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1583, Wilno, Kurp. 269 R, Gum. 746
80 zł
160 zł
szeląg 1584, Wilno, Kurp. 272 R1, Gum. 745 szeląg 1584, Wilno, Kurp. 272 R1, Gum. 745
191 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1584, Wilno, Kurp. 272 R1, Gum. 745
100 zł
125 zł