Aukcja nr 23

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
Jesteś w: A23  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
968 Chełmiński- Otto Helbing- München- Sammlung des Herrn Sigismund von Chełminski, Szarawka (Russland), Münzen und Medaillen von Polen und sonstige auf Polen bezügliche ..
400 zł
620 zł
969 J. S. Davenport- European Crowns 1600- 1700, 634 str., zdjęcia w tekście, Galesburg 1974, twarda oprawa, bardzo rzadki
900 zł
720 zł
970 F. Draskovic, St. Rubenfeld- Standard Price Guide to World Crowns & Talers 1484- 1968, 560 str, ilustracje i wycena dla trzech stanów zachowania w tekście, Iola 1984,..
1 000 zł
971 K. Hoszowski- Wiadomości historyczno-prawnicze w przedmiocie rzeczy menniczej w dawnej Polsce- odbitka z XXXII tomu Rocznika Towarzystwa Nauk Krakowskiego, 50 str., K..
150 zł
120 zł
972 C. B. Lengnich- Nachrichten zur Bücher- und Münzkunde, części I i II, 413 + 534 str., 5 tablic miedziorytniczych, Gdańsk 1780 i 1782, twarda stara oprawa, półskórek z..
1 600 zł
1 700 zł
973 J. Litwiński- Album pieniędzy papierowych polskich z roku 1794, wydanie drugie, 16 str. i 8 litografii z ilustracjami banknotów, Kraków 1908, oprawa kartonowa
80 zł
974 Mikocki- Verzeichniss einer grossen und sehr gewählter polnischen Münz- und Medaillen-Sammlung, Bermann & Sohn, Wien 1850, 12 +188 str., 5 tablic, oprawa nowa, półskó..
400 zł
320 zł
975 E. Nohejlova- Pratova- Das Münzwesen Albrechts von Wallenstein, 79 str. , 8 tablic, Graz 1969, twarda oprawa z obwo- lutą
160 zł
180 zł
976 E. Raczyński- Gabinet medalów polskich tom I, 359 str., 103 ilustracje, tekst polski i francuski, Wrocław 1838, półskórek, stan dobry
1 000 zł
880 zł
977 H. Sadowski- Ordery i odznaki zaszczytne w Polsce- część I, 92 str., ilustracje w tekście, Warszawa 1904, twarda oprawa
150 zł
120 zł
978 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyty 1-12, rocznik 1924, Kraków 1924, oprawa papierowa
60 zł
75 zł
979 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyty 1-12, rocznik 1925, Kraków 1925, oprawa papierowa
60 zł
85 zł
980 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyty 1-12, rocznik 1926, Kraków 1926, oprawa papierowa
60 zł
85 zł