Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE OBCE  ANGLIA
medalik niesygn. XVII w., Aw: Popiersia króla i królowej w prawo i napis w otoku CAROLVS ET MARIA .. medalik niesygn. XVII w., Aw: Popiersia króla i królowej w prawo i napis w otoku CAROLVS ET MARIA ..
1057 ANGLIA
medalik niesygn. XVII w., Aw: Popiersia króla i królowej w prawo i napis w otoku CAROLVS ET MARIA D G MAG BRIT FRAN U HIB REX & REG, Rw: Na skrzyżowanych mieczach trz..
300 zł
240 zł