Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  VARIA
ozdobny półmisek na owoce z wlutowanymi 18 monetami (talarami niemieckimi, polskimi i francuskimi)..
1078 ozdobny półmisek na owoce z wlutowanymi 18 monetami (talarami niemieckimi, polskimi i francuskimi), plater, 815.0 g, brak sygnatury wytwórcy, zdjęcie na 114. stronie, stan dobry
2 000 zł
2 400 zł
taca z wlutowanymi 16 niemieckimi talarami związkowymi, srebro, 895.0 g, punca srebra 800, znak wy..
1079 taca z wlutowanymi 16 niemieckimi talarami związkowymi, srebro, 895.0 g, punca srebra 800, znak wytwórcy H. MEYEN & CO (Berlin), zdjęcie na 114. stronie, lekko uszkod.. stan dobry
1 750 zł
1 850 zł